Dlouho jsem vůbec nevěděla, že je to problém, že to není něco, co mají všichni, a už jako hodně dospělá jsem se v jedné holistické knize dočetla, že tinnitus často souvisí s migrénou, která mě od dětství provází taktéž…
5d970ebd12b5cobrazek.pngPro ty šťastnější jedince, kteří nevědí, co je tinnitus - jedná se o sluchový vjem, který nemá zvukový projev ve vnějším prostředí člověka. Jeho zdroj může být ušní i mimo ušní. Tinnitus může být doprovázen i závratí a způsobuje úzkosti a nespavost. Projevy se obvykle zvýrazňují a prohlubují při psychické zátěži.

Nu což, každý máme nějaké slabší místo v těle, jako mnoho jiných, kteří své postřehy sdílejí na sociálních sítích, jsem se s tímto omezením naučila nějak fungovat, je pravda, že mé projevy určitě patří k těm slabším než u jiných. Zkrátka když to přijde a já slyším v uších zvuky, jako je pískání, rytmické šelesty nebo jiné podobné „divnověci“, čekám pokorně, až to přejde. Někdy se stane i to, že se to v uších střídá, v jednom uchu to začne, skončí a pak to skočí do druhého. Asi aby to druhému uchu nebylo líto a nikomu se nenadržovalo… Není to příjemné, ale jsou i daleko  horší věci na světě.

Kam tím mířím, přátelé? Jako vždy, nachystala jsem si pro vás seznámení s jedním zajímavým kouskem neživé přírody. A tím je pro dnešní den amegreen, polodrahokam, který podle čarodějky Cassandry působí při potížích se sluchem, při ušních infekcích, spánkových poruchách, narkolepsii, chrápání a také apnoe! Jeho vyzařování na neviditelné rovině dokáže podle esoteriky  pomáhat při srdečním onemocnění a zotavení ze zranění, nehody či traumatu.

Amegreen zatím dostanete v obchodech s duchovním charakterem, ovšem podle upozornění začíná být vzácnější, tak pokud vás přesvědčí, neváhejte.

Na emoční rovině je už jen samotná existence tohoto kamene velmi přínosná, tento krystal je skvělý pro lidi, kteří příliš milují nebo druhým dávají příliš, jeho moc posiluje schopnost stanovit si hranice a požádat ostatní o pomoc a podporu a zároveň v lidech probouzí rozhodnutí tuto pomoc a podporu přijmout.

Amegreen je nerost, který je z magické roviny velice mocným prostředníkem proti psychickým útokům.

5d970ea52d3b5obrazek.pngTento nepříliš známý polodrahokam působí podle mágů jako magnet na peníze, ať již v obchodních činnostech či podnikání, je však potřeba, aby byl nerost umístěn tak, aby kolem něj cirkuloval vzduch.

Dále je amegreen podle proslulé vědmy Eason velice duchovním krystalem, jenž umožňuje okamžité spojení s vaším andělem strážným, zejména pak venku, při jeho nošení se automaticky čistí aura a čakry.

Tento významný polodrahokam se doporučuje použít k duchovnímu léčení sebe a ostatních, je potřeba jej držet v ruce, kterou nepíšete, a kroužit jím proti směru hodinových ručiček nad kůží blízko bolestivého místa či poblíž srdce, k odstranění nemoci nebo smutku, podle čarodějů  je to zázračný kámen, v případech, kdy se zdá, že v životě nebo pokud jde o zdraví, nic nefunguje tak, jak má.

Tak tedy amegreen, další z řady nerostů, který potřebuji do své nerostné lékárny, dopíšu tento článek, zavřu moudrou knihu, poděkuji vesmíru a andělům za skvělou inspiraci, natáhnu boty a jdu vstříc dobrodružnému setkání s tímto tajemným kouskem přírody - mějte se zatím krásně. :-)

Čtěte také: 

Reklama