Taková prohlášení vystřídala dřívější strach. Je to dobře i špatně, jelikož někdy je vztek hnací silou změny, ale nesmí nám přerůst přes hlavu, nemá se obracet dovnitř a není dobré jej v sobě hromadit. Jak říká můj synek, to se snadno řekne, ale hůř udělá… Ale jde to, věřte mi, vztek a zlost je fajn na startu, ale pak je potřeba je přetvořit do tvořící síly, která nás posouvá dál.
5eb29d020fa31obrazek.png
Foto: Shutterstock

Almandin je nerost, který vám v takových procesech může být velice prospěšný.

Je to druh granátu, jenž má moc zabránit tomu, aby byla zlost směřována do nitra, což následně vede k onemocnění spojených se stresem… Čarodějka Cassandra doporučuje podržet tento krystal nad pupkem, v místě sakrální čakry, a nechat vztek volně proudit nebo rozplynout mimo naše energetické pole.

Almandin je polodrahokam, který je dobré požádat o podporu při bolestech, zvláště pak těch porodních, při potížích s metabolismem, při zraněních a řezných ranách, menstruačních potížích, oběhových, krevních sraženinách, při hemofilii, žlučových kamenech, při poruchách plodnosti, sexuální potence a k posílení libida, při onemocnění dnou, při nachlazení a chřipce.

Vyzařování almandinu je blahodárné, pokud se léčíte ze smrti blízkého člověka.
5eb29d31bbd1fobrazek.png
Foto: Shutterstock

Také je to krystal, který chrání před emočními upíry, manipulátory a zlými duchy. Je doporučen jako štít pro každého, kdo zachraňuje ostatní duše, pomáhá udržet vášeň k člověku, koníčku nebo věci, která vás činí šťastnými.

Podle historie je známo, že prsten s almandinovým granátem nosili křižáci, aby je ochránil před nebezpečím. Tento čarovný kámen je celkem snadno ke koupi, pokud se nejedná o vzácnou almandinovou formu kamene z Indie či Idaha, ty mají azbestové vměsky, které po fasetování vytvářejí vysoce ceněný efekt připomínající hvězdu.

Reklama