V rámci zkvalitňování služeb žen mužům vypracoval odborný tým expertů Šovinistického hnutí speciální rozšiřující balíček Kámasútra 1.0, který lze zdarma stáhnout. Instalace je doporučena pouze do mladších a sportovnějších modelů žen.

Zajímavou informaci jsme obdrželi z centrály českého Šovinistického hnutí...


kamasutra

Vážené redakce,

protože se stále snažíme zlepšit milostný život mezi sexuálními partnery, ostatně muži na kvalitní sexuální prožitky mají přirozený nárok a ženy tyto zbavují hysterie, rozhodli jsme se vytvořit rozšiřující balíček, který je vhodný pro novější typy žen se sportovnějším duchem.

Tým našich expertů na balíčku pracoval bezmála roku a díky jejich odborné péči mohlo Šovinistické hnutí (ŠH) na svých stránkách: www.ceskesovinistickehnuti.cz publikovat volně ke stažení sadu programů Kámasútra 1.0, který obsahuje několik úrovní milostných spojení. Balíček je ke stažení zcela zdarma a jeho instalace do partnerky je velice jednoduchá, intuitivní.

Aby muži, kteří nemají nejmodernější prototypy žen, nepřišli zkrátka, je balíček rozvrstven do několika oddílů. Důrazně upozorňujeme, že k instalaci oddílů nazvaných souhrnně: Pokročilé techniky je nutné, aby ženy byly schopné gymnastických úkonů, jako je most, hvězda, stojka, provaz, rozštěp a dalších. POZOR! Pokud vaše žena tyto cviky neovládá, může dojít k jejímu nevratnému poškození!

V tom případě doporučuje ŠH nejprve stáhnout další rozšiřující balíčky: Hubnoucí mastodont 3.8 a Protahujeme neprotažitelné 2.11. Nejprve instalujte tyto balíčky, a až po jejich úspěšném chodu balíček Kámasútra 1.0.

Nejčastější otázka, která se nám dostává, zní: Co dělat s modely žen, u nichž instalace balíčků nefunguje, nebo nevykazuje žádaný účinek, a to ani po dvou měsících od restartu, které uvádíte jako záběhové?
V takovém případě kontaktujte výrobce vaší ženy a žádejte záruční opravu, případně navrácení peněz za vadné zboží.

S pozdravem,
Ing. Jaroslav Petr
Místopředseda Šovinistického hnutí Čech a Moravy

Čtěte náš šovinistický koutek...

Nečtěte konkurenční feministický koutek...

Reklama