zena.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Nezúčastněný pozorovatel by o této pohledné, štíhlé brunetce s modrýma očima řekl, že rozhodně nemá zapotřebí něco si dokazovat. Jenže realita je jiná. Bez obdivných pohledů a chvály se obejít nedokáže. Nesnese, aby byl někdo lepší než ona. A tak se už na základní škole naučila, jak potěšit své ego.

„Přiznávám, že si už odmala vybírám kamarádky tak, abych mezi nimi byla nejhezčí. Samozřejmě to není jediné kritérium, zvlášť ne teď v dospělosti. Ale opravdu jsem nikdy neměla vedle sebe atraktivnější holku,“ svěřuje se Petra a popisuje své nynější nejlepší přítelkyně.

„Jedna z nich, říkejme jí třeba Helena, je dost oplácaná a má fakt ošklivé nohy a obří zadek. Eva má zase příšernou pleť a křivé zuby. No a Katka, to je jedna velká katastrofa. Jak se obléká, jaký nosí účes...“ nešetří kritikou, ale hned se zase obhajuje: „Nechápejte to zle, já je mám ráda takové, jaké jsou. A nikdy bych je kvůli jejich vzhledu nekritizovala. Je to jejich věc. Pouze nazývám věci pravými jmény.“

Bez doprovodu těchto kamarádek neudělá Petra ani krok. Jezdí společně na dovolené, chodí se bavit na party, do baru nebo do divadla. Samozřejmě je to pak ona, na koho přítomní muži koukají, koho zvou na drink. Pokud se na daném místě nachází někdo atraktivnější a výraznější, raději změní lokál. Jde tam, kde bude za hvězdu ona. „Nemůžu za to. Bez lichotek a flirtování se nedokážu obejít. Potřebuju slyšet, že jsem skvělá, krásná... Možná proto nemám stálého přítele. Vím, že bych pak měla utrum,“ dodává Petra.

Čtěte také:

Reklama