Dámská jízda????

Já už nevím, co to je. Nemám děti, ani jiné povinnosti, které by mi nedovolily si dámskou jízdu občas udělat. Jenže má to háček. Není s kým.

Mám tři úžasné kamarádky, ale dvě z nich bydlí v Praze a do Ostravy jezdí výjimečně. A když už některá přijede, tak většinou nemá moc času si jít někam zapařit. No a ta třetí sice v Ostravě je, ale má tak našlapané dny, že na takový dámský pokecání taky moc času není.

Někdy je mi líto, že mám kamarádky tak daleko, ale to je život. Asi bych si měla najít nové, řeknete, jenže v práci si ji nenajdu, tam jsou vztahy spíš chladnější.

I když jedna holka mého věku tam je, dobře si občas pokecáme, ale mimo práci už se nebavíme. Začala jsem sama jezdit na výlety na hrady a zámky, sice bych občas přivítala něčí společnost, ale na druhou stranu si bez společníka i dobře pročistím hlavu a můžu si dělat co chci, jít kam chci a na nikoho nemusím brát ohled.

Tímto příspěvkem si ale nestěžuji, jen říkám jak to je. A možná mi to tak i vyhovuje, protože když si chci zapařit, tak raději i s mužskýma. 

slonbidlo


Slonbidlo, díky za upřímný příspěvek. Asi to tak je. Dnešní doba nás honí z domova do práce, z práce rychle domů a tak pořád dokola, že není čas sejít se s kamarádkami, natož si najít nové. Pokud Vám samota vyhovuje a přespříliš nevadí, není co řešit. Pokud je tomu naopak, pusťte se do hledání...:-).

Reklama