Krásný slunný pozdrav všem.

Dnes nebudu psát o svém tátovi, ale o tátovi kamarádky a předem hlásím, že dosti otřesnou záležitost.
Do základní školy se mnou chodila kamarádka, velice milá a hodná dívka, která měla dvě starší sestry. Záviděla jsem ji, že není jedináček jako já. Její otec mě vždy připadal, že je moc hodný, vždy se k ní choval velice pozorně a nikdy by asi nikoho nenapadlo, co se v rodině děje za zrůdnosti.

Hrávali jsme si venku a její otec po příchodu z práce, si s námi venku popovídal, dokázal si s námi zahrát nějakou míčovou hru, prostě super táta. Vždycky, když měla její maminka odpolední směnu, ji otec žádal, aby s ním šla domů. Přemlouvali jsme ho, ještě ne, ještě chvíli, ale byl, když jsem si to potom zpětně uvědomila, neústupný a musela s ním jít domů i přesto, že nechtěla.

Byla jsem již ve druhém ročníku učení, ona v prváku, byla o rok mladší. Jaké bylo moje překvapení, když moje kamarádka byla v jiném stavu, ale nebyla první ani poslední v 16 letech.

Kamarádka mezi nás ven přestala chodit, ale proč jsem se dozvěděla, když pro jejího otce přijela kriminální policie.
Ano byla v jiném stavu se svým vlastním otcem, při výslechu se dostalo vše na povrch. Zneužíval ji a to od jejích 12 let nejen ji, ale i dvě starší dcery, které již byly vdané a měly svoje rodiny.

Měl na ně takový neskutečný vliv, vyhrožoval jim zabitím včetně maminky, že se bály někomu svěřit. A nebýt toho nešťastného těhotenství, nikdo by se to nikdy nedozvěděl. Bohužel dítě musela donosit, protože již bylo pozdě na potrat. Dítě se narodilo postižené a jak jsem se později dozvěděla, brzy zemřelo.

S kamarádkou jsem od této události nemluvila, přestěhovala se s maminkou, kde je nikdo neznal.


Zdravím a jenom bych si přála, aby tato otcovská láska neexistovala, ale bohužel tyto zrůdnosti se stále dějí.

Věrulinka
Milá Věrulinko,
děkuji za příběh i když otřesný. Ale bohužel, často bývají takové případy utajeny a nepotrestány. A stačilo málo a bylo by to tak i u vaší kamarádky. Chudák holka, musí mít zkažený celý život.