Ahojky,

kamarádka jela jako au-pair do Velké Británie hned po maturitě. Dostala se do rodiny se dvěma holčinama ve věku kolem 10 let.

Ze začátku si z ní moc nedělaly, ale jednou ji nějak naštvaly, začala jim příšerně nadávat, nejdřív česky, pak anglicky a pak bylo všechno OK, začaly ji brát.

Holky bydlely jen s mamkou, rodiče sice nebyli rozvedeni, ale žili odděleně. Jejich taťka je navštěvoval a do kamarádky se zamiloval, byl starší o 25 let. Vlastně se zamilovali navzájem.

Jednou, když se vraceli z Floridy z dovolené, čekalo je na letišti překvapení, manželka je totiž odhalila a napráskala, že kamarádka nemá občanství, takže ji z Anglie vyhostili. Ale protože její nový přítel byl šikovný a bohatý, zařídil jí návrat i novou rodinu.

Nakonec spolu začali žít, ale kamarádka byla v takové zlaté kleci - nemohla pracovat, neměla kamarády mezi svými vrstevníky, neměla svoje vlastní peníze, ale když potřebovala, měla jich dost. Chtěla se kvůli tomu s přítelem (už rozvedeným) rozejít, ale vždycky ji ukecal. Vydrželo jim to 7 let.

Nedávno se s ním kamarádka definitivně rozešla a vrátila se do Čech. Tak nevím, zda jí au-pair víc dalo nebo vzalo - umí sice perfektně anglicky, ale má zlomené srdce a deprese z rozchodu, přítel jí nevrátil ani osobní věci, chtěla dítě, nevyšlo to (nebo spíš on už nechtěl?). 

A to se tak milovali...

Sepy


Milá Sepy,
těžko Vaši kamarádku odsuzovat i obhajovat. V každém případě sedm let je opravdu dlouhá doba, a tak nezbývá než popřát, ať toho pravého najde tady v Čechách!

Reklama