Milá redakce,
 
sama jsem si před několita lety začala vykládat amatérsky karty, ale je to spíš z legrace a z touhy vyzkoušet něco nového. Vlastně mně nikdy nic negativního nevyšlo. Minulý rok mně ale neustále vycházely nějaké životní změny a to se vyplnilo. Nevím, jestli to bylo v kartách, nebo se to prostě v mém životě mělo stát.

Zatím vykládám karty jenom dcerám, většinou jak dopadne písemná práce z matematiky :-). Nikdy bych k profesionální kartářce nešla. Nejsem tak silná osobnost a věřím, že pokud by mi něco negativního řekla, že bych si to do svého života snad přivolala :-).
 
Mám ale dvě kamarádky, které po nepříjemných rozvodech několik kartářek navštívily. Jedna z kamarádek je žena, která na tyhle věci vlastně vůbec nevěří, ale nacházela se v tak svízelné psychické situaci, která ji donutila jednu z kartářek navštívit. Pokud vím, chodila k ní skoro rok.

Kartářka jí neustále předpovídala, že problém vidí v ní samotné a že si partnera pro život nikdy nenajde, neboť na muže zanevřela. V ten den jí ale taky řekla, ať od ní jede opatrně. Kamarádce se v hlavě honily asi jiné myšlenky.

Byla nešťastná, že má díky bývalému manželovi zničený život, tak velký pozor na vozovce nedávala. Protože při jízdě brečela, přehlédla dopravní značku. Odnesly to jenom dveře, ale varování kartářky se vyplnilo. Kamarádka od toho dne začala kartářce hodně věřit a začala se řídit snad každou její větou.

Vlastně by se dalo říci, že na ní byla závislá. Vysedávala u kartářky každý týden několik hodin a stával se z ní jiný člověk. Dříve sebevědomá, mladá žena byla ustrašená. Přestala se bavit a její jedinou radostí  a podporou se stala kartářka. Kamarádčině sestře se vůbec nelíbilo, že má dáma s kartami na její sestru takový vliv. Začala proto konat sama spolu s manželem.

Manžel sestry měl kamaráda, kterému se oběť kartářky dlouho líbila. Ukuli proto společný plán. Zrovna v den, kdy u nich byla na návštěvě, se měl jakoby náhodou stavit zmiňovaný kamarád. Riskovali, že plán nevyjde, ale vyšel. Oba si padli okamžitě do oka. Rok jsou už manželé a na cestě je malý tvoreček.
Ta tam jsou kartářčina proroctví, která kamarádce Janě nevěštila žádného partnera. Zase se z ní stala díky prima manželovi sebevěmá žena, která by už nikdy nenavštívila žádnou kartářku.
 
Abych ale nekřivdila všem kartářkám, musím vzpomenout další moji kamarádku, která se potýkala s otázkou, jestli počít ve svých dvaačtyřiceti letech druhého potomka. Nemohla se rozhodnout, a tak navštívila taktéž dámu, která to umí s kartami.

Paní vyložila karty a předpověděla jí, že se jí do roka narodí nádherný chlapeček. No a stalo se. Příští rok bude mít klučina tři roky. Kartářka prý kamarádce ještě několikrát karty vykládala a vždy se vše vyplnilo.
 
Přeji hezký den a všem, kdo hodlají kartářky, vědmy, numerolgy nebo pány s kyvadlem či virgulí navštívit, přeji šťastný výběr a rozum v hrsti.
 
 
Čtenářka Evalota
Vidíte, jak jsou chlapi občas užiteční? A pikle byly dobře ukuty!

čtvrteční téma:
Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?

! PŘIPOMÍNÁM, ŽE BĚŽÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O LEDNIČKU INDESIT !

redakce@zena-in.cz

Reklama