První příspěvek dorazil od čtenářky s nickem Ula, která sice nesouhlasí, ale ani neodsuzuje svou kamarádku neustále se vracející ke svému nevěrnému partnerovi.

Milá redakce,

Zpátky k partnerovi? Nemám takovou zkušenost, že bych se k partnerovi vracela, vždycky byl rozchod definitivní. Vždyť se ne nadarmo říká, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Podle mě, když se partneři rozejdou, už je tak takové to ale - a ten stín pochybnosti zůstává. Ve svém okolí mám kamarádku, která se ke svému příteli stále vrací, nemůže si pomoct a je s ním, i když jí je nevěrný a ona mu odpouští, protože ho má ráda a nedokáže si život bez něco představit. Je jí s ním moc dobře a i za to trpění jí to stojí. Člověk do duše jiných lidí nevidí, a proto ji neodsuzuji.
A co bych svému partnerovi nedokázala odpustit? Zřejmě prokázanou nevěru, protože co oči nevidí, srdce nebolí. Protože kdybych se s ním "potom" milovala, vždycky bych asi myslela na to, že mě podvedl.
Podle průzkumu prý asi 70 % mužů své partnerky během svého života podvede, tak to by byl cirkus, kdyby se to najednou provalilo.

Hezký den.

Ula


 

DNEŠNÍ TÉMA DNE ZNÍ: Nový život se starým partnerem

  • Daly jste se někdy znovu dohromady s parterem po rozchodu?
  • Znáte někoho, kdo se rozešel jednou, nebo dokonce několikrát s jedním partnerem?
  • Pálíte po rozchodu mosty, nebo se ještě dlouho nimráte v minulosti?
  • V jakém případě byste byly ochotné vzít partnera zpět, a v jakém naopak ne?
  • Litovaly jste někdy svého rozhodnutí ukončit vztah a snažily jste se k partnerovi neúspěšně vrátit?
  • Soutěžit tentokrát budeme o krásnou sbírku citátu Láska, jejímž autorem je známý spisovatel a autor Alchymisty Paulo Coelho. A protože k romantickým chvílím patří i sladké potěšení, pošleme výherkyni také srdíčko Modré z nebe plné čokoládového překvapení.

Své příspěvky můžete již nyní posílat na e-mail:

redakce@zena-in.cz

bonboniera

Reklama