V příspěvku čtenářky Placky0 si můžete přečíst její postoj k podnikům, kde obsluhují ženy nahoře bez. Má kamarádku, která takto obsluhovala za studií...

Máme tu další příspěvek. Čtenářka Placka0 zná ženu, která nahoře bez obsluhovala.


Lidé jsou od přírody zvídaví tvorové a tak neustále touží objevovat něco nového, v případě erotiky to platí obzvlášť. Restauratéři to vědí, a proto se snaží přilákat hosty na dokonalé spojení - alkohol a nahé slečny. U nás běžně vídávám vyvěšené tabule kde hospoda láká na „obsluha nahoře bez“. Chlapi si tam asi vyrazí proto že je zajímá jak chutná pivo donesené nahou ženskou. Moje kamarádka si kdysi touto cestou vylepšovala brigádou při studiu. Já osobně si ale myslím že tyto slečny nebo ženy to nedělají jak se říká z vlastní vůle ale potřebují si vylepšit svou tíživou finanční situaci kdo by se chtěl producírovat mezi opilími, oplzlími nadrženci ale takový majitelé ty si na tom mnou pěkně ruce. Proti takový podnicím já osobně nic nemám v životě jsem v žádném takovém nebyla a ani do budoucna určitě vyhledávat nebudu. Kdyby mi manžel řekl že by se chtěl podívat, navštívit takovýto podnik nic bych proti tomu neměla ale podotýkám pouze jednou!
I když si spolu nic nezakazujeme, tolerujeme se ale další návštěvy bych asi nesla těžko to už by mi připadal jako ten onen nadrženec.
Naštěstí k této situaci zatím nedošlo že by se mě zeptal zda by mi nevadilo kdyby šel ale kdo ví třeba chodí nebo byl a já to vědět nemusím.
Když chlap řekne jdu na jedno tak mi je jasné že do hospůdky ale jestli je zrovna ta ona s obsluhou nahoře bez tak raději po tomto nepátrám. Co oči nevidí to srdce nebolí ikdyž se říká že oči máme na to abychom se dívali.

Ženy neví někdy co chtějí
a tak polonahé mezi plivanci a dýmem
pivo roznášejí.

Placka0

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

 

Reklama