Vlastně jsem se nikdy nepomstila. Ale bolí to dodnes.

Měla jsem internetovou kamarádku, se kterou jsem se stýkala i v reálu. Fajn holka... Říkaly jsme si veškerá tajemství, drby... všechno.

Limonáda

Až jednou: celý náš hovor na chatu (prive!!) se jako zázrakem objevil u třetí osoby, o které jsme spolu psaly. Kompletně nakopírovaný chat, fotky, linky...
Co jsem ještě nechápala, odesláno z mé e-mailove adresy, a to jsem ten e-mail neviděla, natož posílala. Já nevěděla, která bije, zjišťovala jsem všemožně u administrátorů ochranu chatu, poslouchala historky o nabouraní do chatu, špionáži... že by se ani agent 007 nemusel stydět. Vůbec jsem si nechtěla ani ve snu připustit, že by mě zradila ona... Jen mi bylo podezřelé, ze ty dvě jsou pořád kamarádky a já jsem se stala tím "drbavým ousiderem".

A jak myslíte, že to bylo? Jistě: chápete správně. ZRADA.
Závěr? Co je psáno, to je dáno a lidi jsou potvory a drbat se nemá. Přestala jsem úplně chatovat, mám víc času na práci a víc volného času. Takže jí vlastně děkuju. Ale lekce....lekce to byla dost slušná.

prihlasena ctenarka


Děkuji za příspěvek. Muselo to hodně bolet a já bych asi nevydržela nechat to jen tak. I když nejlepší pomstou pro ni je možná ztráta vašeho přátelství. Co si o tom myslí naše čtenářky?

Reklama