Jsou za všech okolností usměvavé, chodí do práce, vychovávají děti, starají se o domácnost a stíhají při tom všem ještě plno dalších věcí. Supervýkonné ženy! Máte ve svém okolí také takový exemplář? Vlasta (29) ano. A má z ní pořádný komplex.

supermatka

Kamarádka Šárka je jedním slovem dokonalá. Za každé situace si ví rady, s ničím nemá problém. Stará se o tři malé děti a přitom ještě zvládne pracovat. Dělá účetní, takže jakmile děti pošle do postele, posadí se za počítač. Doma má přitom naklizeno a pro manžela večeři, jakmile se vrátí z práce. A to má ještě čas na koníčky a péči o sebe, i milostný život jim prý klape,“ kroutí hlavou Vlasta, která to má právě naopak. Připadá jí, že zatímco kamarádka zvládá všechno, ona nic!

„Mám půlroční dceru a dvouletého syna a celý den jen skáču kolem nich. Věčně jsou zapatlané, potřebují to či ono… Snažím se při tom o úklid, ale přesto to u nás věčně vypadá jako po výbuchu a v ložnici mám neustále kupu nevyžehleného prádla. Vařím hlavně dětská jídla, s manželem jsme si na ně už zvykli. Ve srovnání s ní si připadám jako totálně neschopná ženská!“ stěžuje si sama na sebe Vlasta, která si už ani nepamatuje, kdy si naposledy stihla dojít třeba ke kadeřníkovi.

Na to, co dělá špatně, se už ptala i své kamarádky. „Řekla mi, že musím jen víc plánovat, využít každé minuty. Zkoušela jsem to, ale výsledek žádný. Prostě mi to hlava nebere a ze Šárky mám těžký komplex. Předhazoval mi ji už i můj manžel, prý si z ní mám vzít příklad, jak vše zvládá. Jsem fakt tak k ničemu, nebo je spíš ona světlá výjimka?“ ptá se Vlasta.

Čtěte také:

Reklama