Láska, to je nekonečné téma. Řešíme ji stále. A právě svobodné, se v tomto začarovaném kruhu točí podstatně více. Většina z nás totiž nechce být delší dobu osamocený, vždy je přeci jen příjemnější brouzdat životem se spřízněnou duší. Je ale pravdou, že v dnešní době není nic jednoduchého najít alespoň částečně vyhovující protějšek. Hledáme všude možně, po barech, na internetových seznamkách, v posilovně, žadoníme okolí, ať nás s někým seznámí.

Přemýšlela jste ale nad tím, že ideální partner by se mohl skrývat ve vašem dlouholetém kamarádovi? Ne? Možná si nedokážete představit mít vztah s někým, koho už tak dobře znáte, ale zkuste to přehodnotit. Právě z nejlepších přátel se mohou vyklubat nejlepší partneři, které si žena může přát. Radka to potvrzuje.
5a61e600e0c1fobrazek.png

„Bylo nemyslitelné, abych si s Tomášem něco začala. Přiznávám, že ta představa se mi i hnusila. Byli jsme kamarádi od vysoké, pracovali spolu a říkali si snad vše, zkrátka, znali jsme se dokonale. Jednoho dne jsme šli s kolegy zapíjet šéfovi narozeniny. Alkohol udělal své, skončila jsem s Tomášem v posteli. „Hrůza, nejhorší přešlap, co jsme mohli udělat, teď už nebude nic jako dřív,“ namlouvala jsem si. Ale to byla chyba. Je pravdou, že zpočátku jsem ho nechtěla vídat, bála jsem se, aby nevyžadoval víc, já nechtěla. Ledy jsme ovšem po pár týdnech prolomili. Nakonec to dopadlo nejlíp, jak mohlo. Tvoříme pár skoro dva roky a na Vánoce mě požádal o ruku. Musím říct, že je to nejlepší vztah, jaký jsem měla. Doufám, že nikdy neskončí.“

Čtěte také:

Reklama