Děsí vás pomyšlení, že zůstanete sama samotinká viset se svým autem někde v neprostupné pustině? Že vám o půlnoci praskne doma stoupačka a manžela budete mít zrovna na služební cestě? Že si zabouchnete klíče uvnitř bytu, kde jste nechala téct vodu do vany?

V průběhu života se můžeme dostat do všelijakých nepříjemných, neřku-li katastrofických situací a přiznejme si upřímně – jako ženy si leckdy s všelijakými technickými záludnostmi nevíme rady. Co dělat, když je mužské rameno někde daleko?

Ani v tomto případě nemusíme zůstat bezmocně stát nad stávkujícím automobilem, anebo třeba zoufale utahovat dávno zarezlý šroub hlavního vodovodního uzávěru.

Pomocníkem v nouzi, přítelem do nepohody a kamarádem, který je vždy dosažitelný, se nám může stát Autoklub Bohemia Assistance, a.s. a jejich karta ABA LADY.

Pokud si pořídíte kartu ABA LADY, budete mít zajištěn komplexní systém služeb pro motoristy. A nejen to. Výhod této karty můžete využívat i v jiných havarijních situacích, které vás postihnou třeba doma nebo na chalupě.

Stačí jen zavolat číslo 1240 na centrální dispečink, který funguje nonstop a zaměstnanci Autoklubu Bohemia Assistance, a.s. již zařídí vše potřebné. Zajistí například odtažení vozidla, zapůjčení náhradního automobilu, zajištění ubytování apod. Zprostředkují také odborného mechanika a opraváře na různé havarijní situace, které vás zastihly třeba u vás doma.

Pokud vás trable zastihnou mimo hranice naší republiky, ani tehdy nemusíte zoufat. Na území Evropy používejte pro volání ze zahraničí číslo ve formátu + 420 1240. Pomoc dispečinku ABA v českém jazyce je zdarma. ABA na žádost klienta zajistí požadovanou službu v zahraničí za úhradu.

Čtenářky magazínu Žena-in, které si kartu objednají prostřednictvím našich webových stránek, mají v současné době možnost získat kartu ABA za zvýhodněnou cenu 299 Kč.

Zajímavá je jistě i možnost výrazného bodového bonusu, který získáte v naší soutěži Věrnost se vyplatí. Za zakoupenou kartu ABA LADY vám bude připočteno celkem 7 000 bonusových bodů!

Pokud se rozhodnete využít naší nabídky, klikněte na příslušný odkaz na našich stránkách. Jestliže jste zaregistrováni na magazínu Žena-in, budete mít formulář již vyplněný. Pak stačí, když uvedete způsob platby a svůj nick, aby se vám mohl přičíst bonus do soutěže. Bonusové body vám budou připočteny do deseti dnů po zaplacení.  

      
Reklama