Už přemýšlíte, kam pojedete na dovolenou? Inspirujte se našimi tipy, navštivte Vietnam, Arabské Emiráty nebo Izrael.

Arabské Emiráty

Ajman - Ajman Saray

arabske em

Hotel Ajman Saray se nachází na západním pobřeží Arabských Emirátů. Oblast Ajman nabízí vše od mešity, muzeí a archeologických lokalit na moderní architektury a obchodních centrech. Ajman muzeum je vzdáleno od hotelu cca 2 km, mezinárodní letiště Dubai je vzdáleno cca 25km, rybí trh je vzdálen cca 5km.

Více informací na http://calinda.otn.cz

 

Ras Al Khaimah - AL HAMRA VILLAGE

aranske em

Hotel leží v zahradě přímo vedle golfového hřiště Al Hamra, 80 km od letiště v Dubaji. Je součástí komplexu Al Hamra a klienti mohou využívat po celý den služby pětihvězdičkového hotelu Al Hamra Palace, a to včetně restaurací. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu do největšího obchodního centra v Dubaji - Dubai Mall. Nedaleko hotelu se nachází aquapark Ice Land a obchodní centrum Al Hamra.

Více informací na http://calinda.otn.cz

 

Vietnam - pohoda v severním Vietnamu - Dračí zátoka s výlety

vietnam

Novinka roku 2017 vás zavede mezi jednoznačně nejzajímavější partie severního Vietnamu. Nejdříve po příletu do Vietnamu začneme prohlídkou hlavního města Hanoje, kde strávíme 3 dny a budeme zde obdivovat katedrálu i pagody či kouzelné jezero Hoan Kiem v samém centru města. Báječný den vždy zakončíme večeří v hotelu či v místní restauraci. Po přejezdu do zátoky Ha Long, která v překladu znamená „zátoka, kde drak vstoupil do vody“, budeme mít možnost se seznámit s krajem, který je pod záštitou UNESCA. Poznáme tento překrásný kousek země na severu Vietnamu velmi podrobně a to z paluby lodě i z procházek po ostrově Cat Ba, kde budeme ubytováni po dobu 5 dnů v resortu u moře. Poslední část zájezdu strávíme v bývalém hlavním městě, v jedinečné místě Ninh Binh blízko Červené řeky. Fantastická krasová scenérie zakončí naše putování po severním Vietnamu. Celkem budeme ubytováni 11 nocí - 3 noci v ***hotelu v centru Hanoje, jeden nocleh na lodi, 4 noci v resortu u moře na ostrově Cat Ba a poslední 3 noci v pěkném penzionu v Ninh Binh. Samozřejmostí je po celou dobu pobytu polopenze a 2x během výletu budeme mít i oběd.

Více informací na http://calinda.otn.cz

 

Jordánsko, Izrael - biblické památky a Mrtvé moře

izrael

Zájezd nás zavede do dvou zemí Blízkého východu za poznáním antických, biblických i islámských památek. Budeme procházet místy dávných biblických příběhů i křižáckých válek. K Jordánsku neodmyslitelně patří starodávná pouštní města - nabatejská Petra, antický Jerash, uvidíme neskutečné přírodní scenérie Wadi Rum a vykoupeme se v Mrtvém moři. Druhou zemí Blízkého východu je Izrael, navštívíme nejen biblický Jeruzalém s nesčetnými památkami, kde se odehrávaly příběhy Starého a Nového zákona.

Více informací na http://calinda.otn.cz

Reklama