Veletrh FOR KIDS se letos bude konat už počtrnácté. Za tu dobu si získal renomé a každoročně patří k nejnavštěvovanějším jarním veletržním akcím právě pro svou pestrou nabídku potřeb, her a hraček pro děti a vybavení pro miminka. Na veletrhu tak skvěle za veletržní ceny nakoupí nejen nastávající rodiče, tak také ti, kteří mají doma děti školou povinné.
5ac4984ab4fc1obrazek.jpg

Kočárky: Poslední výstřelky i klasika
Tradičně nebude na veletrhu chybět přehlídka dětských kočárků, která potěší jak maminky, které nedají dopustit na klasický vzhled kočárků, tak i maminky preferující luxusnější a designové provedení. Novinkové řady kočárků na FOR KIDS představí například značky Junama, Bebetto, Adamex, Easywalker, Patron a mnoho dalších.

Sportovně založení rodiče zase mohou vybírat z dětských sportovních vozíků Thule Chariot a Croozer včetně sportovních kočárků Thule. 

O tom, že látkové pleny zažívají renesanci, není pochyb. Pokud i vy patříte k vyznavačům tzv. látkování, určitě si vyberete z nabídky vystavovatelů vyrábějící látkové pleny a kalhotky. Za všechny přihlášené to jsou například Petit Lulu, Bamboolik nebo Mamaja.

abf1.jpg

Hola, jaro volá
Nenechte se zmást, veletrh není rozhodně určen jen těm nejmenším. Výhodně nakoupit zde můžete také dětskou módu na období jaro/léto , a to ve velikost od miminek až po školáky. A protože jarní období přímo vybízí k venkovním aktivitám, nemůže na veletrhu chybět ani nabídka nejrůznějších motorek, odrážedel, kol a samozřejmě koloběžek. Ty od Yeddoo se každoročně těší velké oblibě už nejen mezi dětmi, ale i rodiči, kteří si pořizují koloběžky ve velikosti pro dospělé a stejně jako u kola si k nim dokupují speciální cyklosedačky. Těšit se můžete také na nové stolní hry od společnosti ALBI.

Čtyři dny plné zábavy
Součástí veletrhů pro děti je bohatý doprovodný program. Stejně jako v předchozích letech, tak i letos je jedním z partnerů doprovodných programů Česká obec sokolská, která opět pro děti připravila v hale velkou pohybovou zónu a přehlídku sportovních a tanečních dovedností juniorských sportovců.  Víkend svým pásmem pro děti zpestří prasátko Piggy. 

Po celou dobu konání veletrhu bude k dispozici fotografický ateliér Galleria, kde můžete své dítko nejen profesionálně nechat vyfotit za symbolickou cenu, ale navíc ho také přihlásit do soutěže Dětská tvář veletrhu.

abf2.jpg

Dudlíkový strom
„Je vaše batole „závislák“ na dudlíku a nechce se ho dobrovolně vzdát, i když už ho vlastně vůbec nepotřebuje? Dohodli jsme se na dlouhodobé spolupráci se skřítkem Dudlíkářem a na Výstavišti nám vyroste Dudlíkový strom, který najdete ve vstupní hale č. 1. Určitě ho neminete, bude ozdobený dudlíky a okolo stromu bude dudlíkový vymezovač. Pod stromem bude připravený košík, do kterého dospělák nebo dítko nepotřebný dudlík vhodí a stane se tak kmotrem novorozence, který jeho dudlík zdědí,“ dodává manažerka veletrhu FOR KIDS Hana Kovářová. O důvod víc, proč si termín veletrhu poznamenat už teď do diáře.

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Zakoupená vstupenka vám platí také na ostatní veletrhy FOR PETS, FOR HORSE a AKTIV 55+, které se v PVA EXPO PRAHA konají ve stejném termínu.

Více informací o veletrhu najdete na webu www.forkids.cz.

abf.jpg