Stezka korunami stromů Lipno, celorepublikový unikát a první stezka svého druhu v České republice, přivítala své první návštěvníky 10. července 2012. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Lipna. Nabízí 11 adrenalinových sekcí pro děti a je zakončena 40 metrovou devítihrannou vyhlídkovou věží.

deti

Každý, kdo se v pátek 30.6. prokáže na pokladně vysvědčením se samými jedničkami (stačí kopie), dostane za odměnu obousměrnou jízdenku na lanovou dráhu Lipno Express Jezerní za 20 Kč a vstup do Království lesaZDARMA. Dětem do 12ti let je povolen vstup do Království lesa pouze v doprovodu dospělé osoby. 

rozhledna

Něco pro dospělé - Noční koncerty na Stezce

hudba

Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, prožít noční romantickou procházku v korunách stromů, kdy osvětlení zajišťují speciální světla nebo se jen tak zaposlouchat do šumění lesa? Zažijte neopakovatelnou atmosféru a vydejte se některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno večer. Během prodloužené otevírací doby (až do 23 hodin) si navíc můžete vychutnat jeden z připravovaných koncertů. „V průběhu léta zazní na Stezce postupně jazz, swing, blues, ale i klasická hudba nebo rhythm & blues. Koncerty začínají vždy ve 20 hodin a jsou v ceně vstupného,“ říká Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů Lipno a dodává, že prodloužený provoz má i lanová dráha – poslední jízda je ve 23:30 hod.

dd

Koncertní program najdete na www.stezkakorunamistromu.cz

Reklama