Sněhová bohatá nadílka láká k zimním radovánkám. Lyže, snowboardy, sáňky, boby nezahálejí. Už máte naplánováno, kam vyrazíte s dětmi na jarní prázdniny?

Zůstanete na domácí půdě, nebo raději pojedete do Alp? Pokud ještě nevíte nebo jste ve stadiu rozhodování, určitě si přečtěte naše tipy, kam vyrazit!

 

Pokud zvolíte dovolenou v Alpách, pak pro vás máme zaručené tipy od cestovní kanceláře SMART travel, která se na oblast Alp specializuje. Chcete jet do blízkého Rakouska? Nebo si vyberete Francii či Itálii? Chcete si užít nekonečné množství sjezdovek a krásný upravený sníh? Můžeme vám doporučit tato místa:

 

První tip: Itálie

Val di Fieme, hotel Ganzaie***od 4. 2. za bezkonkurenční ceny, doprava busem i vlastním autem. 7denní zájezd s lyžováním na těch nejlepších sjezdovkách Dolomitů vč. možnosti výletu na známý lyžařský okruh Sella Ronda.

V ceně: Doprava dle ceníku, 5x ubytování, 5x polopenze plus večeře před odjezdem do ČR, 5denní skipas Val di Fiemme, vstup do plaveckého bazénu a na kluziště v Cavalese, kompletní cestovní pojištění, turistická taxa, vedoucí zájezdu.

Více o zájezdu se dozvíte ZDE: http://www.smarttravel.cz/last-minute/98/

 

Druhý tip: Možnosti lyžování v Rakousku

Rozsáhlá lyžařská oblast Dachstein-West se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů. Přestože nejvyšší bod nepřekračuje 2 100 m, patří díky své specifické poloze v blízkosti Dachsteinu mezi místa s největší a nejstabilnější sněhovou nadílkou. Oblast tvoří dva lyžařské areály: Krippenstein a „schischaukel“ Gosau–Zwieselalm–Russbach–Annaberg. Kromě kvalitních sněhových podmínek má oblast lyžařům co nabídnout i po technické stránce – Krippenstein se může pochlubit jednou z nejdelších sjezdovek Rakouska dlouhou 11 km, „schischaukel“ nabízí 65 km sjezdových tratí, které lze absolvovat díky důmyslnému propojení. Systémem lanovek a vleků bez sundání lyží.

Ubytovací možnosti, ceny a termíny najdete ZDE: http://www.smarttravel.cz/zajezdy/rakousko-dachstein-west/

 

Třetí tip:

Ferienhotel Pass Thurn**** Hotel přímo u sjezdovek, střediska PassThurn-Kitzbühel

Výhodná nabídka týdenního pobytu v renomovaném hotelu s bohatou nabídkou wellness vybavení v kombinaci s lyžováním na alpských svazích. Jedinečné zážitky, jedinečná relaxace, jedinečná dovolená.

Termíny 4. 2.–11. 2. a 11. 2.–18. 2.

V ceně: 7x ubytování, pokoje s vanou či sprchou/WC, TV-sat, rádio, telefon, fén, minibar a balkon, 7x polopenze, snídaně bufet, večeře 4 chody, salátový bufet, bufet selských specialit, kulinářské večery s fondue nebo s rybími specialitami, speciální menu i pro vegetariány a diabetiky. Neomezený vstup do hotelového wellness, sauna, pára, aroma-sauna, odpočívárna a vodní lůžka, fitness.

Více se dozvíte ZDE: http://www.smarttravel.cz/last-minute/94/

 

Čtvrtý tip:

Tyrolské SKI Safari ALL INCLUSIVE aneb užívejte si života!

Začíná se uvítacím koktejlem, následuje:

Cena obsahuje: 7x ubytování v hotelu Ritzlerhof**** ve 2lůž. pokoji se spr./WC

7x bohatá snídaně formou bufetu, 6x lyžování v následujících střediscích za doprovodu profi-guida a včetně zajištěné dopravy, 7x večeře o 4 chodech vč. nápojů (s výj. likérů a destilátů)

...a k tomu každé odpoledne bufet s dobrotami, každý večer akce: vycházka s pochodněmi, curling, stolní tenis... anebo „klídek“ u kachlových kamen

Lyžování ve střediscích: Ötztal Arena, Skiarena Gurgl, Ischgl nebo St. Anton, Hoch-Ötz nebo Kühtai, Pitztal Gletscher nebo Hochzeiger, Fiss-Ladis nebo Kaunertal Gletscher nebo Nauders.

Více o nabídce se dozvíte ZDE: http://www.smarttravel.cz/last-minute/89/

 

Poslední tip: Čtyři údolí – Švýcarsko

Obrovská lyžařská oblast vzájemně propojených lanovek a sjezdových tratí, nalézajících se východně od Mont Blancu vysoko na svazích Walliských Alp paralelně s údolím řeky Rhony. Z lyžařských sjezdovek i z oken hotelů lze shlédnout až dolů do závratné hloubky, kde se v údolí Rhony rozkládá město Sion – nejstarší město Švýcarska s dominantou tří středověkých hradů.

Více o nabídce se dozvíte ZDE: http://www.smarttravel.cz/zajezdy/svycarsko-ctyri-udoli/

 


Doporučujeme vám cestovní kancelář SMART travel, se kterou jsme byli na lyžařském zájezdu ve Švýcarsku. Jejich služby byly perfektní, delegátka se o všechny klienty pozorně starala. Naši reportáž si můžete přečíst v příštím článku.

Více informací www.smarttravel.cz

Reklama