Patříte mezi ženy, které do svých novoročních předsevzetí zahrnuly hubnutí? Pak právě pro vás jsme připravili pár tipů, kam si jít v nejbližších dnech zacvičit, případně se i tak trochu na téma správné výživy vzdělat. A kdo potřebuje mít nad sebou silnou, leč přátelskou ruku, může zkusit hubnutí pod vedením odborníka. Co si vyberete vy?

Pořádná novoroční rozcvička a ZDARMA

Pokud jste z Prahy a okolí, nenechte si ujít příležitost zacvičit si s těmi nejlepšími lektory a poznat cvičební novinky ZENGA a BOKWA FITNESS na vlastní tělo. Za všechny jmenujme Michala Šubra, Lucii Tvrdoňovou, Janu Uhlířovou, Romana Ondráška aj.

Spartakiádní víkend Praha

Vzpomínky pro spartakiádní nadšence. :-)

10 cvičebních jednotek během víkendu v Praze pod vedením Daniela Mullera, jedinečná šance navštívit Prahu a užít si kvalitní cvičení

Jak řešit „jídlo navíc“

Seminář pro širokou veřejnost na téma více než zřejmé. Kdo nikdy automaticky a bezmyšlenkovitě nesáhnul po jídle u televize, ať tento odstavec klidně přeskočí. Toto „jídlo navíc“ bývá hlavním problémem udržení si správné váhy. Součástí semináře bude teoretická část k pochopení problematiky prokládaná praktickým nácvikem (hraní rolí, nácvik práce s nevhodnými emocemi včetně relaxačních technik, nácvik práce s nevhodnými kognicemi apod). V ceně oběd a zdravé svačiny :-)

AEROBICMANIA - jubilejní 10.mezinárodní kongres aerobicmania

A teď něco pro Moravu :-) Carlos Ramirez (SPA), Katia Vasilenko (RUS),  Milan Ondruš (SKK), Kika Růžičková (SKK), Lenka Velínská, Lukáš Kolek, Roman Ondrášek a mnoho dalších úžasných lektorů v Brně. Cvičení v pěti sálech.

Víkendový kurz Poradce pro výživu

Nastudovala jste o výživě už tolik, že máte pocit, že byste sama mohla radit ostatním? Proč ne? Udělejte si kurz a pracujte jako výživový poradce. Vyučuje Ing. Ivan Mach, CSc.

Autorka tipů provozuje specializovaný server www.aerobic.cz.

Reklama