Rádi bychom vám přestavili novou sekci portálu nadoma.cz! Co nového zde najdete? Na co se můžete těšit?

 

Na našich spřátelených stránkách www.nadoma.cz si můžete v těchto skoroletních dnech přečíst spoustu zajímavostí a seznámit se s novými soutěžemi.

 

Těšíte se ze sluníčka? Vyrážíte na výlety a těšíte se na dovolenou? Hledáte inspiraci, kam vyrazit, kde to ještě neznáte? Nebo se chcete zúčastnit nějaké zajímavé akce, ale nevíte, kde se jaká akce koná? Pak máme pro vás velmi zajímavý tip!

 

 

Rádi bychom vám představili novou sekci portálu Na Doma, která má název „Volný čas“

 

Když máte volno, je nejlepší vyrazit tam, kde se vám líbí a kde si to užijí i vaši blízcí. Tipy na výlety, za kulturou, sportem a třeba i za originálními nákupy si samy vyberete právě tady. Akce můžete i samy přidávat, doporučovat, hodnotit, každá tu najdete to své a vždy objevíte zajímavé tipy a nápady pro volný čas, zdravý životní styl a rodinnou pohodu.

Pokud budete o nějaké zajímavé akci vědět, podělte se o zajímavé tipy!

Vše na http://www.nadoma.cz/html/o_nadoma/akce.php

 

Na co se můžete těšit? Zajímavý on-line rozhovor!

Dne 20. 6. 2007 mezi 14,00-16,00h bude probíhat na www.nadoma.cz  on-line rozhovor s MUDr. Janem Piťhou, CSc., lipidolog, z Fóra zdravé výživy bude odpovídat na dotazy týkající se cholesterolu.

Na tento rozhovor vás včas upozorníme na www.zena-in.cz

 

Ve známé sekci „Soutěže“ najdete na www.nadoma.cz opět spoustu zajímavých soutěží, do kterých se můžete zapojit. Vše najdete zde. 

Také nezapomeňte na bezva recepty, které vám mohou pomoci při inspiraci v kuchyni! Skvělý receptář najdete zde.

 

Více na www.nadoma.cz

Reklama