Na dovolenou můžeme sice celoročně, ale letní měsíce jsou k tomu jako stvořené. Jelikož je léto v plném proudu, oslovili jsme pár známých tváří a zeptali se jich, kam letos vyráží ony a co jim v kufru nikdy nesmí chybět. Jaké byly jejich odpovědi, se můžete právě teď dočíst.

  1. Kam se chystáte letos na dovolenou?
  2. Co nikdy nesmí chybět ve vašem kufru?

sdLinda Finková:

1. Na dovolenou jedeme já, můj chlap a pět dětí :-). Vyrážíme do Itálie na 14 dní a pak chalupa. Možná zvolíme ještě nějaký last minute, uvidíme.

2. V kufru nesmí chybět doklady, Visa karta, nějaká hotovost, léky, mobil a knížka. Pak házím opalovací krémy a oblečení, ale to se když tak dá v nejhorším případě dokoupit :-).

 


sdDavid Gránský:

1. To ses hezky trefila… :-) Akorát vyrážíme s přítelkyní Nikolkou a celou mojí rodinou na letiště a letíme na Mallorcu. Následně máme s přítelkyní v plánu letět na 3 týdny na Hawai, kam se strašně moc těšíme.

2. V kufru musím mít hlavně oblečení a kameru, ale nikdy z balení nejsem ve stresu, co zapomenu, to dokoupím na místě :-).


 

sdMarkéta Mayerová:

1. Chystám se do Itálie na loď a těším se jak malá holka :-). Miluju tu volnost v rozhodování, kam se posuneme a kde zakotvíme.

2. Já osobně bych se neobešla bez kšiltovky, slunečních brýlí a jeleního loje. Ještě se fakt někdy hodí peníze a doklady :-).

 

 

 


sdSámer Issa:

1. Letím v září pracovně do USA, tak to beru i jako dovolenou… Byl jsem před měsícem fotit kampaň v Itálii, a pokud je to propojeny i pracovně, je to pro mě ta nejlepší dovča... Jsem prostě asi workoholik a nedokážu jen ležet týden na pláži. :-)
2. Tak já jsem zastáncem karta, pas a plavky, to mi stačí asi ze všeho nejvíc.

 

 

 

sdRomana Pavelková:

1. Jelikož budu za cca 5 týdnů rodit, tak na dovolenou asi letos už nepojedeme. Maximálně k rodičům do Hradce Králové, ale v zimě (leden/únor) bych ráda už alespoň do Alp na lyže. Uvidíme, jak to půjde s prckem...
2. Kromě základní kosmetiky, bez které se nikam nevydám, je to knížka pro volnou chvilku, nejlépe v němčině, a tablet kvůli práci. Ale něco mi říká, že se to brzy změní :-).

 


sdMichal Dvořák:

1. Právě jsem skončil mezinárodní část projektu VIVALDIANNO 2015 - Město zrcadel. A chystáme se na další koncerty po Česko - Slovensku. Dovolenou tedy v létě moc nemáme. Moje žena DJ LUCCA také hodně hraje, a tak volné dny budeme trávit v Českém Ráji, na Šumavě a Moravě.
2. Jsem nenáročný a přizpůsobivý :-))), pokud mám kreditku a nůž, vydržím kdekoliv a cokoliv, no a také sekeru, motorovou pilu, filtr na pitnou vodu, zapalovač, lana a provazy, celtovinu a pár drobností…  

 

 

Čtěte také:

Reklama