Tak jsme se konečně dočkali. Podle předpovědi meteorologů nás konečně čeká léto se vším všudy, a my se tak můžeme těšit na opravdu tropické teploty. A jak už to tak bývá, s přibývajícím vedrem vyhledáváme místa, kde se ochladit. Jenže kam se jít osvěžit v hlavním městě? My to víme, do Erpetu!

Erpet Golf Centrum je sportovně-společenský areál, kde naleznete indoor golf, tenis, badminton, squash, restauraci s terasou… a venkovní bazén. Právě venkovní bazén bylo ono lákadlo, kvůli kterému jsme já (Markéta) a Kristina Erpet navštívily. Areál se nachází přímo v centru hlavního města, a to přímo na Smíchově, takže dostupnost je velmi dobrá, a to nejen pro ty, co vlastní automobil, ale i pro ty, kteří se dopravují MHD.

sd

as

asd

Při příjezdu jsme ihned zamířily přes recepci a šatny k bazénu, jelikož bylo venku počasí svádějící k tomu skočit do osvěžující vody. První, co nás nadchlo, bylo, že zde nebyla hlava na hlavě, což jistě ocení ti, kteří mají rádi trochu soukromí. Druhou skvělou věcí byla lehátka podél bazénu i na travnaté odpočinkové zóně, ale pokud se rádi povalujete jen tak v trávě, není problém. :-) A v neposlední řadě jsme uvítaly pool bar se skvělou obsluhou, která nám ihned umíchala drinky podle našeho gusta.

sd

sd

Jelikož bylo vedro k padnutí, po prozkoumání okolí jsme vyrazily do vody. Nabízelo se dětské brouzdaliště s chrličem vody a bazén s vířivkou a protiproudem. Protože nepatříme mezi otužilce, vyrazily jsme nejdříve do dětského bazénku a následně jsme okusily bazén větší. Voda byla příjemná a dost se nám zalíbil i „ostrůvek“ uprostřed bazénu, kde můžete své tělo vystavit slunci.

we

V Erpetu jsme strávily celé odpoledne a odcházely jsme nadšené, a to nejen z perfektního odreagování v i u bazénu a ochutnávky míchaných drinků, ale i ze skvělého jídla, které nám připravili v místní restauraci. Rozhodně tedy Erpet doporučujeme všem Pražákům, kteří již nechtějí navštěvovat přeplněná koupaliště a touží si dopřávat chvilky relaxu v mnohem lepších podmínkách, než je v Praze obvyklé. My do Erpetu k bazénu brzy zase zavítáme, jelikož je to to nejlepší, co si můžete v Praze přát.

Více informací naleznete na www.erpetgolfcentrum.cz

Reklama