Osm písniček, čtyři nejoblíbenější a čtyři nejméně oblíbené, mi poslaly k dnešnímu tématu dne také čtenářky: Vladimíra, Eternity, Ahoi, Dimsy.


Dobrý den,

Moje nejoblíbenější:

Stonka - Kristína

říkám jí ,,Smutnění". Nemůžu si pomoct, ale ti Slováci mají tak nějak propracovanější texty a i jejich jazyk je takový melodičtější. A tahle písnička je prostě úžasná! Taková něžně romantická. Úplně mě dojímá. No prostě krása.

Podle mě nejodpornější:

Želva - Olympic

Nesnáším ji a vůbec toho ,,nemachrovaného" Jandu, který si už za ,, komančů" hrál na tom našem malém českém písečku na celebritu a posluchači v sálech malých městeček byli pro něj póvl. Možná se mnou ostatní čtenářky nebudou souhlasit, ale já jsem takový jeho jeden odfláknutý koncert absolvovala a nikdy na tu hrůzu nezapomenu. Později k nám pak ,, na venkov" přijel Katapult a to pak bylo ,,jiné kafe"! To byli fakt borci!

S úctou,
Vladimíra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Dobry den, mila redakce!

je treba zachovat si pozitivni pristup. I kdyz lije. I kdyz me ceka vyhazovat tuny mokreho bahna z podmaceneho sklepa lopatou... Pluju spolu s vylityma rekama na pozitivni vlne:

Rain Drops keep falling on my head

A kterou pisnicku nesnasim? To je tezke, jsem hodne tolerantni. Prepinam radio snad jen u:

You're Beautiful

(no vy byste poslouchali uknouraneho rachitika s kastrovanym hlasem?)

S pozdravem
Eternity

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Dobrý den,

protože je muzika prakticky mým životem, musím přidat svou trošku do mlýna a kulturně vzdělávat mladé :-D

Upřednostňuji rockovou a metalovou hudbu, a je opravdu těžké vybrat písničku, kterou mám nejraději. Nakonec jsem zalovila ve stylu grunge a posílám oblíbené Soundgarden - Mailman, z produkce MTV. To je momentálně taková moje úchylka, a co se zpěváka Chrise týče, neznám hezčího chlapa :-)

Mailman

Vymyslet, jaké přidám video z druhé kapsy nebylo o moc lehčí. Ale budiž, tady to máte:

What You Waiting For?

Čtenářka a pro dnešek i posluchačka,
Ahoi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Dobrý den.

Těžko se vybírá jedna písnička. Ale nakonec jsem po shlédnutí několika videí, jako Vangelis-conquest of paradise, Jsi můj pán z Drákuly, něco málo písní od Beatles nebo Nad stádem koní od Buty a nmoho dalších písní, jsem jako oblíbenou vybrala od Aleše Brichty Barák na vodstřel.

Neoblíbená je jakákoli od Michala Davida. Takže: Děti ráje

Dimsy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin! Stejné písničky, které už dnes v magazínu vyšly, nebudou zveřejněny.

Reklama