Písniček chodí stále víc, a to je dobře! Když už je venku tak zamračeno, proč si trochu nerozjasnit den hudbou. Tady jsou nejoblíbenější a nejméně oblíbené písničky čtenářek Danky7 a Secret...

Vkus které z těchto dvou čtenářek je vám bližší?


Dobrý den,

níže uvádím odpověď na vaší otázku:

  • ... písničku, kterou milujete.

One od U2 - a vůbec téměř všechno od U2. Proč? Protože tak hluboký text v rámci čtyřminutové písničky jsem ještě u nikoho neslyšela. Člověk nemusí ani moc rozumět textu, aby se to hluboce dotýkalo jeho srdce :-D silné je napříkald video zde:

Je to z Live Aid!

  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Nesnáším ploché texty od popových hvězdiček, například z písničky Britney Spears- Hit Me Baby One More Time mě úplně naskakují pupínky :-O

S pozdravem,
Danka7

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Posílám písničku, kterou mám moc ráda a která se mnou vždycky spolehlivě „zacloumá". Zpívalo ji spousta různých interpretů, ale myslím, že ta od DALIDY je nejvydařenější, neprocítěnější, nejpravdivější.

JE SUIS MALADE ( Jsem nemocná ) je písnička o lásce, jak jinak, o trápení, které dokáže způsobit jen chlap...

Po Dalidině sebevraždě byla nazývaná „hymna sebevrahů"...

Písnička, která mě dokáže „vytočit doběla" je tento skvost od Petra Kotvalda.... komentáře netřeba...

Hezký den, zdraví,
Secret

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin!

Reklama