Když jdu po ulici a dívám se do blba, bývám často ze svého stoického klidu vyrušen tvorem opačného pohlaví. Ne že by do mě ona osoba musela nutně šťouchnout. Stačí, že se okolo mne mihne. Že okolo mne projde a já stejně jako ostatní zvířátka zavětřím tu správnou samičku.

Co muže na ženských upoutá jako první? Každý z nás to má asi trochu jinak. Já osobně se dívám na obličej a výraz očí a hned poté sjedu k mléčným vakům. A je rozhodnuto. Nejde o velikost či malost ale o výraz očí a sympatičnost oblin. Nebo-li jsem horňák. Do té doby než jedu po schodech v metru nahoru a sleduji protijedoucí osoby. Přiznávám bez mučení, že zvlášť na jaře mi mnohé z vás dělají nebývalou radost a mnohdy fušuju do řemesla dolňákům.

 

Včera jsem oslovil několik osob mužského pohlaví jak to cítí oni.

Zde přináším výcuc odpovědí na tři otázky:

U oblečené ženy vás na první pohled nejvíce zaujme ?
U svlečené ženy vás na první pohled zaujme?

Na ženě je celkově nejdůležitější?

 

Programátor Petr:

na první pohled u oblečené ženy obličej, resp. oči a nejspíš to co má na sobě a co by mohlo být pod tím, intelekt dřív než promluví těžko možno posoudit :).

U svlečené asi to, že je svlečená, pokud to není předem plánované :)), ale jinak asi vše co není vidět když je oblečená :))). No a důležitější než vzhled je podle mě osobnost. Řekněme, že by se mi mohla líbit modelka, ale když bude blbá tak k čemu je? A naopak, když budu mít geniální ženu a bude echtová tak je taky k ničemu :).

 

 

Daniel IT manager:

Oblečená – intelekt

Svlečená – postava – celkový soulad, žádne rozlišení horňák vs dolňák ...

Celkově – porozumění ve smyslu shodných zájmů (i fyzických)

 

 

Gryzli – čtenář Žena-in.cz :

U oblečené ženy:
Celkový dojem, harmonie oblečení, chování. Z detailů oči, vlasy, tvar rtů a výraz obličeje. Jinak mě negativně zaujmou všechny detaily vybočující z harmonie, obarvené vlasy, nadměrný makeup, úlet v barevném ladění.
U svlečené ženy podle okolností, buď už nic, kontrolu přebírají jiná mozková centra a zrak se stává nepotřebný. Nebo celkový tvar postavy vyváženost křivek a barva pleti.
Co je na ženě nejdůležitější, ale pro co? Záleží na tom, jak se na ženu dívám. Jestli
jako na budoucí partnerku, pak osobnost, schopnost kompromisu, schopnost naslouchat, to jak se dívá sama na sebe, jestli má smysl pro humor, jaké má komplexy.

 

Honza P.R. agent:

1.) Zaujmou mě dolní partie a to zvláště od doby, kdy do módy vstoupily bokové kalhoty. Je totiž až neuvěřitelné, jak fůra ženskejch totálně ztratila soudnost. Je fakt že bokové kalhoty na druhou stranu působí transparentně, a muži ušetří řadu nepříjemných pozdějších překvapení, na druhou stranu vstup tohoto módního trendu do širokých českých sociálních vrstev rapidně snížil mou sexuální žádostivost na ulicích. Pohled na stáda českých žen s nadváhou nacpanejch v bokovkách je neuvěřitelně drastický. Copak si ty ženský neuvědomujou, že ne každá je Britney Spííírsová a že by měly k modním trendům přistupovat se soudností pohledu na své tělo v zrcadle??!! Podle mého empirického pozorování asi tak 97 procent ženské populace nosicí bokovky má pro muže takový sexapeal, jaký vzbudím já, když si stoupnu před ženskou nahej jen v bílejch froté ponožkách.

2.) Nikdy jsem se nepovažoval za obzvláštního chlupáče, ale byl jsem překvapen, že se nemohu rovnat velké části ženské populace. Polovina ženskejch, se kterými jsem chodil, měla chlupatější ruce, dvě pětiny nohy, dvě měly chlupatý i záda. Působí mi trauma, že je velká část ženskejch víc chlap než já, proto ocením z jejich strany umění to vkusně skrývat.

3.) Oči - zbožňuji, když se ženě v očích zrcadlí hloubka jejich duše a intelekt, umění naslouchat - nesnáším, když pak žena s těmito očima přespříliš aktivně vstupuje do diskuzí a dokazuje, že to, co jsem v jejích očích spatřil, byl jen přelud.

 

Programátor Vasek:

1.) První je samozřejmě obličej a pak pohledem sjíždím dolů. Pak, když projde kolem, tak samozřejmě zpětný pohled na zadeček.

2.) Pokud je ve vertikální poloze, tak celkový ladný tvar těla a pokud je v horizontalní, tak je to už poněkud o něčem jiném :).

3.) Mlčenlivost :).

 

Zedník Slávek

1.) Zadek jako broskvička

2.) Poloha, ve které se nachází

3.) Neprudivost a věrnost

 

Co k tomu dodat? Každý jsme jiný, ale podle mě jsou ti dolňáci nějací divní… teda až na jaro a cestu po jezdicích schodech nahoru…