Milé dámy,
musím se s vámi podělit o zážitek se stěhováním. Když jsem se vdala, neměli jsme pochopitelně s manželem kde bydlet. Když se nám naskytla možnost, vzali jsme i ubytovnu. Bylo tam perfektní bydlení. Ovšem i výjimky se všude najdou, tak pokud to nebyla otravná sousedka, tak to byl správce, kterému vadilo naprosto vše. Ale jinak to byla pohoda, protože nás, maminek na mateřské, tam byl skoro celý dům.

Jednoho dne se stala taková nemilá událost v rodině. Zemřela mi babička. Pro mě jeden z nejmilejších lidí celé rodiny.
Měla jsem se nastěhovat do jejího bytu. Ovšem to si nedokážete představit, nastěhovat se (i když jen garsonku) do dvoupokojového bytu, který je kompletně zařízený. Požádala jsem tudíž bratra a naše společné kamamarády, zda by mi mohli pomoci, protože jsem se zrovna rozváděla. Chtěla jsem mít také vymalováno. Chlapci se chopili barvy a štětky a malovali. Já jsem v garsonce balila věci. To jsem ještě neviděla.
Přijela jsem je zkontrolovat, jak jsou daleko a chodila jsem asi tak v 1 cm barvy.
Jelikož jsem vcelku rázná osoba, řekla jsem jim, že si to samozřejmě taky uklidí. Jak jsem řekla, tak se stalo. Dokonce mi umyli v celém bytě všechna okna.
Tím to samozřejmě neskončilo.
Babička mi před svou smrtí koupila nové horské kolo za 6 000,- Kč. Jak jsem šla na kontrolu, nechala jsem kolo asi 5 vteřin před domem zamčené ve stojanu na kola, a než jsem vyjela výtahem do druhého patra, tak mi můj kamarád hlásí, že mi s ním někdo odjíždí.
Ve mně by se krve nedořezal. Policie dorazila asi tak za hodinu a půl a městská policie dorazila tak za 3 minuty. Kolo se ovšem nenašlo.
Pak došlo na stěhování nábytku.
Stěhovalo se způsobem, kam se co vleze, tam to bude.
Takže nábytek, který patřil do jednoho pokoje, byl samozřejmě v druhém. Jakmile se do toho vložila moje matka, tak bylo raz dva nastěhováno tak, jak mělo být.
Ale pevně doufám, že už se nebudu muset nikam stěhovat. I když teď by  to nebyla zas taková hrůza, protože za těch 10 let, co jsem se stěhovala, už mám zredukovaný počet nábytku a všech věcí na jeden standardní byt.


Milá ženo-in,
se stěhováním jsou prostě spojeny trable všeho druhu, to je na něm to najzajímavější.
Jak by se mohl jinak natočit film "Kulový blesk"?

Reklama