Vychytané umístění vibrační plošiny zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Maryene. Dlouho si lámali s manželem hlavu, kam přístroj umístit. A pak je napadlo ideální řešení...

Jste sportovní? Pokud ano, asi máte doma kdejaké to „mučící“ náčiní. Některé stroje jsou ale dost neskladné. Níže si přečtěte, jak naložila s vibrační plošinou čtenářka Maryene a její muž...


Přeji hezký den.
Opakovala bych se po jiných, kdybych napsala, že moje největší vychytávka je opravdu můj manžel. Je tomu opravdu tak, protože se zcela proti své vůli stal postupně domácím kutilem a plní mi přání, která ještě nebyla obecně patentována, takže nezbývá nic jiného, aby vyráběl. A tak se zrodily nejrůznější kryty a úkryty na časopisy a drobnosti, protože nemám ráda, když se někde něco povaluje a také úložné prostory v domě včetně prostorných a praktických šaten v místech, kde by byl jinak nevyužitý prostor. Jsme docela sportovně založeni a v domě máme i spoustu cvičících a mučících nástrojů. Ale pro můj nejoblíbenější kousek jsme společně vytvořili tu „nej“ vychytávku, kterou posílám na fotce. Vibrační plošina stojí na chodbě přímo naproti posuvné zrcadlové stěny, takže když máme chuť, můžeme se při cvičení dívat, jak nenáviděné špíčky se třepotají naposledy, než zcela a dočista zmizí.

plosina

Další jeho vychytávky se týkají především zahrady. Od vlastnoručně vyrobených pergol až po nějakou speciální udírnu, na kterou se teprve chystá.

Ještě jednou hezký den a přeji všem inspirativní čtení u dnešního tématu.
Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama