Přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi? Pokud se vaše ratolesti rády motají v kuchyni a pomáhají vám při vaření a pokud se i vy chcete přiučit něčemu novému, máme pro vás tip. Zajděte s nimi na Speciální kulinární školu pro rodiče i děti ve věku od 4 do 16 let.

Akce se uskuteční ve středu 23. září  od 15.00 do 18.30 v restauraci v centru Prahy - City Café Cosmopolit (Spálená 29, Praha 1, Národní Třída).

Zábavná škola vaření bude vedena profesionálním šéfkuchařem. Návštěvníci dostanou možnost vyzkoušet si přípravu arménské kuchyně s majitelkou restaurace Gayane Brei, která si tento nápad přivezla ze zahraničí, kde se velmi daří. Kromě Skvělých kuchařů se zde budete moci potkat i s našimi celebritami. Svou účast přislíbila i Mahulena Bočanová, Jitka Asterová a další známé maminky českého světa showbyznysu se svými dětmi.

Navíc spojíte příjemné s užitečným. Nejenže se naučíte nějaký ten nový recept, ale co si uvaříte, to si můžete také sníst.

Že se vám to ve středu nehodí? Nezoufejte, nejedná se o jednorázovou akci, kulinární škola pro děti probíhá v restauraci pravidelně každou sobotu odpoledne.

Vstup na akci je zdarma.

Půjdete? Zajímají se vaše děti o vaření? Jak jste se učila vařit vy?

Reklama