Divadla ABC a Rokoko zvou všechny malé i velké diváky na 4. ročník Vánočního festivalu, který se koná v sobotu 6. prosince. Festival nabídne čtyři vánoční představení.

Divadlo U stolu Brno uvede od 10:30 představení Ježíškova Košilka, vlídně zářivé i úsměvné legendy pro děti básníka Jana Zahradníčka, které spojují příběhy květin, ptáků i lidí s příběhem Ježíškova narození. Divadlo Drak přiveze z Hradce Králové představení plné koled a vyprávěnek Štědrej večer nastal. Horácké divadlo Jihlava představí Vánoční punč, adventní kabaret pro dospělé a děti o narození Ježíška v netradičním podání. A na závěr Městská divadla pražská zahrají České Vánoce, svéráznou adaptaci starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností.

scdya

Ve foyer Divadla ABC bude od 14 do 19 hodin probíhat zdarma i bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na poštu pro Ježíška, andělskou besídku a výtvarné dílničky. Pro dospělé budou připravené trhy neziskových organizací. A pro každého něco dobrého na zub.

Program:

10:30 Ježíškova košilka (Divadlo U stolu Brno) – Divadlo Rokoko
15:00 Štědrej večer nastal (Divadlo Drak Hradec Králové) – Divadlo ABC
17:00 Vánoční punč (Horácké divadlo Jihlava) – Divadlo Rokoko
19:00 České Vánoce (MDP) – Divadlo ABC

Podrobné informace o programu i více o představeních se dočtete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Vstupenky se kupují na každé představení zvlášť a pořídíte je od 90 do 200 Kč, je možné také využít rodinnou vstupenku. Doprovodný program je zdarma.

y\sx

Reklama