jmp

Studia zdravého spaní® JMP patří k největším specializovaným prodejcům matrací, postelí a ložnic v České republice. Ve Studiích JMP najdete široký sortiment značkových matrací i lamelových roštů v mnoha variantách. Vybírat můžete také z několika desítek ložnicových sestav nebo samostatných postelí - převážně v přírodním provedení, od českých nebo německých výrobců.

Prodejna Studio zdravého spaní® JMP v Praze 4 - Michli prošla po deseti letech provozu kompletní rekonstrukcí a přibylo jí nové podlaží. Od května 2010 je nyní na ploše cca 850 m2 vystaveno více než čtyřicet typů postelí nebo celých ložnicových sestav v přírodním provedení z české a německé produkce - jak pro dospělé, tak i pro děti. Prodejna nabízí i široký sortiment značkových matrací a roštů.

jmp

Můžete zde vyzkoušet i letošní novinky - matrace řady GRANDO. Matrace GRANDO ALERGIK díky svému speciálnímu složení omezují výskyt roztočů v lůžku. Matrace jsou vhodné především pro alergiky na domácí prach a všude tam, kde jsou zvýšené nároky na hygienu lůžka (např. pro děti nebo při zvýšeném pocení). Matrace GRANDO MEDIK jsou určeny pro seniory nebo pro osoby, které jsou delší dobu upoutány na lůžko.

JMP, s.r.o - Studio zdravého spaní®
Ohradní 14, 140 00 Praha 4
tel., fax: 241 485 855

Kompletní nabídka: www.loznice.cz

Reklama