Pokud soutěžíte v naší soutěži „Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Ženou-in“, pak vás určitě bude zajímat, kam pojede výherkyně zájezdu na Kanárské ostrovy, který věnovala do této soutěže renomovaná cestovní kancelář Canaria Travel.

Kanárské ostrovy jsou pro nás místem, kde je i v chladných měsících, kdy my se tady klepeme zimou a choulíme do kabátků, příjemně teplo.
Protože jsou pro nás tyto ostrovy velmi zajímavou destinací, kterou je lákavé navštívit prakticky kdykoliv, rádi ji propagujeme.

Kam tedy poletí výherkyně?
Poletí na ostrov Gran Canaria, do turistického střediska San Augustýn, které se nachází asi 3 kilometry od centra turistického ruchu – od Maspalomas.
Zájezd je pro dvě osoby, takže si výherkyně sebou může vzít koho bude chtít.
V San Augustýnu budou ubytováni ve velmi příjemných dvouhvězdičkových apartmánech La Colina. Tyto apartmány zaručují soukromí a v rámci menšího komplexu naleznete dva bazény – jeden pro dospělé a jeden menší pro děti.

Apartmán má dvě místnosti – ložnici s prostornou dvoupostelí a obývací místnost, jejíž součástí je malá kuchyňka s ledničkou a kuchyňskou linkou. Součástí apartmánu je i WC a koupelna s vanou a bidetem.
Z obývací místnosti, kde je pohodlná sedací souprava a stolek, se dá projít na menší terasu. Na terase se dá večer sedět u stolku a poslouchat zvuky přírody.

Většina apartmánů má okna do vnitrobloku směrem k moři. Ulice, kde je postaveno ubytování La Colina, je klidná a nejezdí zde hodně aut.
Hned vedle apartmánů je malé nákupní středisko a půjčovna aut, takže vše je při ruce.

Restaurace je přímo v komplexu La Colina, popřípadě kousek vedle v té samé ulici.
Moře je vzdáleno pomalou chůzí asi 5 minut, nejbližší přístup je po schodech dolů mezi hotely. Pláž, která je v těchto místech ostrova pokryta tmavším pískem, je velmi klidná a není zde mnoho turistů jako na plážích v centru. Pokud si s sebou nevezmete nějakou rohož na slunění, můžete si pronajmout plážové lehátko.
Moře je velmi čisté.

Zábavní podniky jsou poněkud dál, tak asi 10 minut chůze od La Coliny, a pokud si výherkyně bude chtít po večerech vyhodit z kopýtka :-), není nic snažšího, než vzít si taxi a zajet se bavit podle chuti.
Doprava taxíky je zde levnější než místními autobusy, cesta do Maspalomas vyjde tak na dvě až tři eura.
Pokud ale nebude chtít jet dopravním prostředkem, je to příjemná procházka po plážové kolonádě plné květin a hospůdek. Menší hospůdky a diskotéky jsou blíže, největší turistické atrakce jsou v Maspalomas a podél pláže Playa de Inglés.

Tak, doufáme, že jsme vás spolu s cestovní kanceláří Canaria Travel dostatečně povzbudili lákavým popisem výhry ... a že se těšíte, že vyhrajete třeba zrovna vy :-).
Apartmány si můžete prohlédnout na stránkách www.canariatravel.cz