sperk

Myslíte, že podzim není pro šperky zrovna příhodná doba? Že se choulíme do šál, svetrů a teplého oblečení, ke kterému se šperky moc nehodí? Možná máte pravdu. Ale také se blíží společenská sezona a je na čase vědět, jaké jsou nejnovější trendy.

sperk

Třeba se vám nechce investovat do nových šatů a potřebujete je jen něčím oživit. A právě tyto šperky jsou tím pravým, co rozhodně upoutá pozornost. Jsou velmi dominantní, takže si nikdo ani nevšimne, že máte na sobě „loňský“ model šatů. Pravda, asi nepopadnou za srdce každého, někoho možná pohorší, ale nic nedáte za to, když si pro pobavení nebo jako zdroj inspirace naši malou přehlídku extravagantních šperků prohlédnete.

sperk

Co je pro ně charakteristické? Kov ve velkých plochách, neutrální barevnost kamenů, ale hlavně masivnost, která se u šperků a bižuterie drží už od jara. Pokud vás kov zrovna nebere a připadá vám studený, zkuste to třeba s perlami. Ale žádné troškaření. Zapomeňte na jednu barvu a jednu šňůrku. Zkombinujte různé odstíny a velikosti a smotejte to všechno do jednoho náhrdelníku jako hvězdy na obrázku.

sperk

Co tomu říkáte? Vybrala byste si?

Dokážete si představit, že byste si něco takového pověsila na krk, vetkla do vlasů nebo navlékla na ruku? Kam by se podle vás s takovým šperkem dalo vyrazit? Do divadla, na vernisáž, módní přehlídku, na rande, na pokec s kamarádkami?