Vysvitlo sluníčko, začínáme odkládat kabáty a teplejší oblečení, zimní boty jsou již pečlivě uschovány a my se začínáme pomalu přeorientovávat na teplejší dny. Sukénky, lehké šaty, šortky a sandály opět nabývají na důležitosti.

S přicházejícím létem musíme ale také věnovat větší péči našemu tělu. Zatímco o kosmetiku, manikúru a péči o tělo většina z nás dbá pravidelně, na své nohy mnozí zapomínáme. A to není dobře.

Právě nohy – naše nositelky - potřebují láskyplnou péči a starostlivost. A v tom nám může velmi výrazně pomoci značka Scholl a její nové výrobky z řady péče o nohy.

Letos Scholl přichází s inovovanou a rozšířenou nabídkou kosmetických přípravků, které zahrnují vše od výrobků proti pocení a zápachu až po přípravky léčivé a korekční pomůcky. Všechny výrobky se postupně představí ve zcela novém designu a v průběhu roku se na trhu objeví několik novinek.

První z nich naleznete v obchodech již nyní v květnu.

 

Nejvýraznější změnu zaznamenaly výrobky proti pocení a zápachu, které tvoří novou řadu Deo Control. Jsou v unisex provedení a představí se v originální vůni, která celou řadu charakterizuje. Všechny výrobky také nabízejí unikátní technologii Neutra-Activ™, což je patentovaný systém neutralizace zápachu. Produkty obahují také antibakteriální a protiplísňové složky, které ničí mikroorganismy způsobující zápach. Tyto mikroorganismy se běžně vyskytují na kůži a následně i ve švech obuvi, proto se správný účinek projeví při pravidelném používání přípravků řady Deo Control na nohy i do bot.

 

Pokud potřebujeme svým nohám ulevit, zvolte novou řadu Fresh Step, jejíž výrobky přinášejí úlevu a osvěžení bolavým a unaveným nohám. První zástupce řady Fresh Step Antiperspirant sprej je rychleschnoucí pudrový sprej s deodorujícími účinky, který nejen dodá nohám úlevu, ale zároveň i omezí pocení. Fresh Step Osvěžující sprej s příměsí mentolu zase vaše nohy osvěží a zároveň je chrání před zápachem. Pro skutečně unavené nohy je jako stvořený Fresh Step chladivý gel, který po vmasírování proniká hluboko do pokožky a poskytuje tak okamžitou a znatelnou úlevu.

 

Pokud si do svých bot pořídíte ještě komfort v podobě Gelových vložek, budou vám vaše nohy určitě vděčné. Tyto měkké, tvarově poddajné vložky tlumí pomocí gelové technologie nárazy vznikající při chůzi a zajišťují tak celodenní pohodlí. Hodí se do jakéhokoliv typu obuvi.

 

A to není z daleka všechno, co značka Scholl nabízí. Využít můžete z její nabídky i přípravky určené k hydrataci kůže chodidel, prostředky k odstranění ztvrdlé kůže a řadu korekčních pomůcek.

 

Tak nezapomeňte. Než si obujete letní sandálky, věnujte nejdříve náležitou péči svým nožkám. Zaslouží si to a odmění se vám svou hebkostí a lehkostí.

 

Pět z vás má možnost vyhrát balíček kosmetiky Scholl, který obsahuje Fresh Step Osvěžující sprej na nohy, gelové vložky do bot a jemný pilník na nohy.Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku ZDE. Nápovědu najdete na www.scholl.cz.

Reklama