Jistě už si plánujete, co všechno pro své blízké musíte koupit, abyste jim pod stromečkem udělali radost. Nechcete být při nákupech otrávení frontami nebo se ztrácet v bludišti podivných nákupních center? Pak máme pro vás super tip a zároveň skvělého rádce!

Naším tipem pro vánoční nákupy je krásná nákupní galerie v samém středu Prahy – Palác Flóra. Tato galerie nabízí svým návštěvníkům nejen 130 značkových obchodů domácích i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v ČR, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou a jedinečnou atmosféru, kterou před Vánocemi jistě oceníte.

Díky široké nabídce se můžete vydat na nákupy i s dětmi – můžete je posadit do kina na pěkný film a při tom si v klidu nakupovat.

Praktický rádce pro vše zimní nakupování
Jistě máte v hlavě seznam, co všechno potřebujete koupit. A s orientací, ve kterém obchodě v Paláci Flóra své dárky najdete, vám pomůže speciální rádce v nakupování. Je to praktická brožura, kterou si můžete vyzvednout na recepci Paláce Flóra nebo ve vybraných obchodech. V rádci najdete přehledný seznam obchodů a jejich nabídky. Navíc je rádce rozdělen do několika kategorií – například dárky pro muže, ženy, děti, pro přátelé a speciální zimní sekce pro sportovce – vyrážíme na hory.
Tento rádce vám bude poradnou, kam nejlépe bez přemýšlení jít pro to, co potřebujete.

Rádce najdete i na internetu na webových stránkách Paláce Flóra - http://www.palacflora.cz/prakticky-radce/. Výhodou je, že si můžete nákupy naplánovat z domova nebo ze své kanceláře a vytipovat si, co by se vám všechno hodilo.

Takže vyzkoušejte nákupního rádce Paláce Flóra a vyrazte na vánoční nákupy!

A náš poslední tip: Pokud pojedete do Paláce Flóra autem, v podzemních garážích je automyčka, kde můžete auto zanechat a vyčistí vám ho nejen zvenku, ale také zevnitř. Což je v této roční době velká výhoda. Když je auto hotové a čisté, přijde vám sms, že si je můžete vyzvednout. Milá služba, viďte…

 

Reklama