brumikV letošním školním roce máme poslední zvonění již definitivně za sebou. Celé rodině se konečně ulevilo, rodiče mají díky vysvědčení vše černé na bílém a dětem nastaly dlouho vytoužené prázdniny. Právě toto období skýtá řadu příležitostí k rodinným výletům a společnému cestování. Pokud byste s dětmi rádi navštívili zajímavá místa v České republice nebo na Slovensku, můžete se inspirovat na webu www.brumik.cz, kde najdete pestrou nabídku zajímavých turistických cílů pro rodiny s dětmi.

Brumíkův web

brumikInternetové stránky www.brumik.cz letos v dubnu získaly nový vzhled i obsah. Na stránkách mohou rodiče dětí mladšího školního věku najít kromě nabídky produktů značky BeBe Brumík také mnoho praktických rad a informací. Na stránkách funguje poradna s nejen nutriční tématikou. Dále se zde nachází herní sekce, která obsahuje hry rozvíjející schopnosti a dovednosti dítěte. Neméně zajímavou částí Brumíkova webu je i rubrika Tipy pro volný čas, která obsahuje jak tipy na výlety s přehledem lokalit vhodných pro rodinný výlet, tak také tipy na rodinné aktivity, které se dají s dětmi podniknout.

Brumíkovy tipy na výlet pro celou rodinu

brumikVýhodou Brumíkova webu je v první řadě široká nabídka míst a akcí, ať už pořádaných celoročně nebo v rámci jednoho dne. V přehledu tu najdete tajemné hrady a zámky, pohádková muzea, zoologické zahrady, ale také zábavní parky či festivaly určené dětem. Podle cíle své cesty si můžete tipy vyfiltovat a vybrat si z nabídky pouze určitý kraj. U každého tipu pak najdete základní informace o době konání akce, adresu s odkazem na mapu, informaci zda se na místo dostanete s kočárkem či jestli se na akci zabaví i tatínci. Nadmíru důležitá je pak informace o ceně vstupného u každé akce a také konkrétní popis programu. Brumíkův web navíc přináší i výletní tipy na Slovensko, pokud se rozhodně cestovat právě tam.

Čím zabavit děti cestou v autě

brumikMnohokrát dětmi vyslovená otázka „A když už tam budeme?" se stala strašákem snad všech rodičů menších dětí. Proto Brumíkův web kromě samotných tipů na výlet také přináší inspiraci k možným činnostem s dětmi. V podrubrice Tipy na rodinné aktivity najdete jak náplň na pomalu ubíhající cestou autem, tak také nápady na aktivity s dětmi v přírodě i doma.

Možná se chystáte jen na malý výlet s dětmi, nebo naopak balíte kufry na velkou rodinnou dovolenou po Česku. V obou případech nezapomeňte před odjezdem navštívit webové stránky www.brumik.cz a nechte se inspirovat jedním z Brumíkových nápadů.

Reklama