Můžete se seznámit s nabídkou pobytů v Alpách!  V prvé řadě to jsou cenově dostupné a pobytům v Čechách srovnatelné nabídky např. v bavorských Alpách, Klippitztörl v jižních Korutanech, či speciální produkty v Solné komoře, v okolí Feuerkogelu. Mezi dalšími jsou to například tradičně žádané pobyty v apartmánech. Zde jsme vedle oblíbených oblastí jako je Lungau, Dachstein West či Zillertal, zařadili pestré možnosti na jižní slunečné straně rakouských Alp v oblasti východního Tyrolska a Korutan (Nassfeld, Heiligenblut, Matrei/ Kals, Sillian).

 

V zimním katalogu najdete také pestřejší nabídku kvalitních tří- až čtyřhvězdičkových ubytovacích kapacit. Velmi oblíbenou je kombinace „lyže – lázně“. Řešením, které nabízíme je rozšíření možností v oblastech Bad Kleinkirchheimu a Bad Gasteinu. Vzhledem ke klimatickým výkyvům jsou mnohem více poptávány centra s možností lyžování na ledovcích. V cestovní kanceláři Snail Travel si můžete vybrat opravu ze všech ledovcových oblastí. V katalogu objevíte kapacity jak v Rakousku (Dachstein, Kaprun, Mölltal, Zillertal s Hintertuxem, Stubaital, Ötztal i Kaunertal), Itálii (Marmolada, Tonale), tak i ve Švýcarsku (Zermatt, Saas-Fee).


Nejvíce oblíbená místa Italských Alp jako jsou Val di Fiemme, okolí Sella Rondy či oblast Alta Valtelliny jsou výrazně zastoupena apartmány i hotely. Díky propojení areálů máme skvělou nabídku v oblasti Tonale/Ponte di Legno.

 

Švýcarsko je již velmi dobře dostupné díky nízkonákladovým leteckým společnostem a umožňuje opět posunout kvalitu pobytu. Letadlem a vlakem přímo do hotelu, v nejlepších střediscích a za rozumné ceny. Většina ledovců je v provozu od října, od konce listopadu se začíná i ve střediscích s přírodním sněhem. V katalogu najdete pestrou směs nabídky ubytování, speciálních akcí k zahájení sezony a předvánočního krátkodobého lyžování. Opravdovou lahůdkou a výborným tipem na ukončení lyžařské sezóny je „hudební týden“ v hotelu Goldried v Matrei. První dubnový týden, pod jarní slunečnou oblohou, v nové Grossglockner Natur Aréně. Skvělé lyžování na volných sjezdovkách a hudební zážitek každý den. To vše ve spojení s kvalitním čtyřhvězdičkovým hotelem, za ceny, které vás zaručeně osloví samostatnou kapitolou jsou skupinové firemní zájezdy.

 

Co v naší nabídce nenajdete, to vám cestovní kancelář Snail Travel „ušije na míru“ dle vašeho přání, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Stačí jen pečlivě vybrat a vyrazit!

 

Více na www.snailtravel.cz   Zařiďte si zimní lyžovačku už dnes...