Už jste poslali svým známým a blízkým elektronické pohlednice? Přáníček a milých slov není nikdy dost! Podívejte se na pohlednice, které můžete poslat z www.zena-in.cz! Můžete si vybrat z mnoha kategorií, pohledy najdete //zena-in.cz/pohlednice/vyber_pohlednici.asp

Nemáte co mezi svátky dělat? Pak vyrazte do kina! Úplný přehled programu najdete na prověřených stránkách www.dokina.cz

Cítíte se pod tíhou zkonzumovaného jídla pod psa? Už vás nyní trápí, že jste nabrali nechtěná kila? Pak se podívejte na www.zijzdrave.cz Rady, doporučení a užitečné informace o tom, co může každý z nás udělat pro svůj zdravý život, najdete na nových internetových stránkách www.zijzdrave.cz. Stránky vás seznámí poutavou formou se stále aktuálními tématy – zdravý život, pohyb a stravování, jejichž důležitost však mnoho lidí podceňuje. Veškeré publikované texty pocházejí od lékařů a odborníků.

Na www.zijzdrave.cz najdete kromě rad a doporučení odborníků také recepty na zdravé pokrmy, tabulky nutričních hodnot potravin, tabulky výdeje energie, přehled vhodných sportovních aktivit, zajímavé rozhovory a názory odborníků na známé mýty a pověry spojené se zdravým životním stylem. To všechno by se vám mohlo v období mezi svátky hodit. J

 

Máte rádi aerobic? Na stránkách www.aerobic.cz najdete spoustu zajímavých informací a soutěže! Pokud navíc chcete mezi svátky hýbnou kostrou, určitě vám bude k dispozici nějaká pořádná posilovna nebo fitnesscentrum!

 

Pokud potřebujete naopak relaxovat a nabrat sílu, pak se nechte krásně namasírovat od thajských masérek! Na www.planetzen.cz najdete tipy pro relaxaci, odpočinek a chvíli duševní rovnováhy! Což je mezi svátky určitě příjemné vytržení, po kterém prahne hodně z nás. Planet Zen nabízí i speciální masáže pro těhotné, masáže po porodu, klasické masáže a řadu dalších!

Reklama