Plánujete dovolenou na Kanárských ostrovech?? Naším tipem je ostrov Fuerteventura a bungalovy Green Oasis!

 

 

Poloha: tento komplex bungalovů je vhodný pro rodinnou dovolenou. Nachází se v klidné jižní části ostrova, v krásné palmové oáze letoviska Costa Calma, 62 km od letiště.

Vybavení objektu: komplex nabízí 126 patrových bungalovů, recepci, internetovou místnost, společenskou místnost, malý obchod, prádelnu, dětskou diskotéku, dětský klub, restauraci, bary. V zahradě se nacházejí 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel zajišťuje animační program pro děti i dospělé.

Pokoje: bungalovy mají k dispozici samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj se sedačkou, kterou lze použít jako přistýlku, televize se satelitním vysíláním (za poplatek), kuchyňský kout, terasu, koupelnu s WC. Každý bungalov má k dispozici svou zahrádku.
Sport: dětské hřiště, volejbalový kurt, tenisový kurt, kurty na squash, kulečník, stolní tenis, na pláži windsurfing, pronájem kol na recepci...

Stravování: v ceně je zahrnut program ALL INCLUSIVE, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů včetně dopoledních i odpoledních občerstvení, včetně nápojů po celý den (nealkoholických a  místních alkoholických).

Obchody: celý komplex se nachází cca 300 m od centra letoviska Costa Calma, kde najdete velké množství obchůdků a restaurací.

Pláž: překrásná písečná pláž je vzdálena cca 15 min chůze od komplexu.
Internetové stránky: www.clubgreenoasis.com


 

Jedním slovem, můžeme napsat: DOPORUČUJEME! Na tomto krásném místě jsme minulý rok byli na dovolené a opravdu tento ostrov je nádherný, kouzelný, pustý, nespoutaný…… prostě je úžasný!!!!


 

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, otevřeno je sedm dní v týdnu.

 

Případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
Mobilní operátor: 602 313 049 
Fax: 224 946 391 nebo 224 948 025.