Jaro už je s definitivní jistotou tady. A se stejnou definitivní jistotou přijde i léto a s ním vytoužený a hlavně zasloužený čas dovolených, mořských pláží, lesních hvozdů, kultury, sportu, odpočinku a relaxace.

 

Kam se letos chystáte? Ještě nevíte? A už jste byli na Kanárských ostrovech? Mrkněte se na malou nabídku hotelů na Gran Canaria.

 

apartmány TAGOROR **

Playa del Inglés
Poloha:
hotelový komplex se nachází v samém centru největšího letoviska v jižní části ostrova Gran Canaria - Playa del Inglés, na hlavní třídě k plážové promenádě Paseo de Maritimo.

Vybavení objektu: hotel je tvořen 5patrovou budovou se 120 apartmány a recepcí. V hotelové zahradě je klientům volně k dispozici 1 menší bazén pro dospělé, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky.

Pokoje: standardně vybavené apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývacím pokojem s rozkládací přistýlkou, samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, koupelnou s WC, televizí se satelitním vysíláním (za poplatek), balkonem.

Stravování: apartmány nabízejí možnost vlastního vaření. V případě zájmu je možno dokoupit polopenzi v nedalekém hotelu Sahara Playa. Snídaně i večeře jsou podávány formou švédských stolů.

Obchody: apartmány se nacházejí cca 200 m od velké plážové promenády s mnoha obchody, hernami, bary a restauracemi a 600 m od největších obchodních center Jumbo, Metro a Kasbach.

Pláž: největší pláž – Dunas de Maspalomas s velkou plážovou promenádou je vzdálena cca 5 minut (200 m) chůze od hotelu.

 

hotel BEVERLY PARK ***

San Agustin
Poloha:
hotel se nachází na rozhraní turistických center San Agustín a Playa del Inglés, 28 km od letiště.

Vybavení objektu: 5patrová klimatizovaná budova se 497 pokoji a 3 výtahy dále nabízí recepci, 2 restaurace, několik barů, sportovní a animační program s profesionálními představeními, dětský park, dětský klub, saunu, masáže a bublinkovou koupel, kadeřnictví, malý supermarket, společenský sál a místnost s herními automaty, internetovou místnost, společenskou místnost. V hotelové subtropické zahradě jsou klientům volně k dispozici 3 bazény se sladkou vodou (1 v zimě vyhřívaný), dětské brouzdaliště se sladkou vodou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Sport: tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, pronájem kol na recepci.

Pokoje: jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, koupelnou, WC, balkonem nebo terasou s výhledem na moře či do vnitrozemí.

Stravování: polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: hotel se nachází 300 m od obchodního centra Tropical, 1 km od obchodního centra San Agustin, 1,5 km od centra Playa del Inglés a obchodního centra Kasbach, Metro a Jumbo centrum.

Pláž: v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází menší pláž se šedým pískem, písečné duny Dunas Maspalomas jsou vzdáleny cca 15 min. chůze, pláž San Agustin se nachází cca 200 m od hotelu.

 

hotel MIRADOR DUNAS ***

Sonnenland
ALL INCLUSIVE

Poloha: hotel je umístěn na vyvýšenině v jižní části ostrova, cca 40 min. od letiště, nad letoviskem Maspalomas.

Vybavení objektu: hotel nabízí svým klientům 437 pokojů, prostornou recepci,  restauraci, několik barů, obchodů a butiků, diskotéku, hernu, saunu a masáže, dětský klub, dětský park, internetovou místnost. V zahradě je klientům volně k dispozici velký v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotelový personál zajišťuje celodenní i večerní animační program.

Pokoje: moderně zařízené pokoje s telefonem, televizí se satelitním vysíláním, rádiem, trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Stravování:  v ceně je zahrnut program ALL INCLUSIVE, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den(nealkoholických a místních alkoholických).

Sport: tenisové kurty, stolní tenis, tělocvična, pronájem kol na recepci

Obchody: několik menších obchůdků najdete v hotelu a jeho okolí, větší obchodní centrum je vzdáleno cca 1 500 m.

Pláž: velké písečné duny – Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 4 km. Na pláž je několikrát denně zabezpečena od hotelu  doprava. 

 

hotel RIU WAIKIKI ***

Playa del Inglés
ALL INCLUSIVE

Poloha: hotel se nachází v centru Playa del Inglés,  30 km od letiště

Vybavení objektu: hotel se skládá z 5 kruhových sedmiposchoďových budov a nabízí celkem 505 dvoulůžkových pokojů,  recepci, 2 restaurace, bar u bazénu, bar s televizí, kadeřnictví, salon krásy, masážní salon, možnost internetového připojení, dětský klub, prodejnu se suvenýry, butik. V zahradě se nachází v zimních měsících vyhřívaný bazén pro dospělé, 1 dětský vyhřívaný bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Pokoje: všechny pokoje jsou standardně vybaveny stropním ventilátorem, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Sport: 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem, dětské hřiště, stolní tenis, volejbal, vodní pólo, squash, stolní fotbal, minigolf, kulečník a pronájem kol.

Stravování:  v ceně je zahrnut program ALL INCLUSIVE, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických  a místních alkoholických).

Obchody: cca 400 m od hotelu se nacházejí velká obchodní centra „Metro“, „Jumbo“, „Kasbach“.

Pláž: písečné duny na Playa del Inglés jsou vzdáleny 1,5 km od hotelu – hotel zajišťuje několikrát denně dopravu na pláž.

 

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
mobilní operátor 602 313 049 
fax 224 946 391 nebo 224 948 025.

 

Reklama