Rozmýšlíte se, kam jet na dovolenou? Pak pro vás máme několik žhavých tipů!

Dimitrion Polopenze, 9 990,- dítě zdarma do 13 let, EXIM TIP
ŘECKO - Kréta, Hersonissos
Menší dvoupatrový hotel leží v samém centru Hersonissosu; u hlavní promenády spojující Heraklion a Agios Nikolaos. Od malé písčitooblázkové pláže je vzdálen 70 m. V okolí hotelu je velké množství restaurací, taveren, barů, diskoték a obchodů. Skromný hotel s příjemnou atmosférou je určen pro nenáročné klienty; kteří chtějí žít rušným nočním životem či svoji dovolenou strávit poznáváním Kréty.
Více ZDE

 

Primalife Rehana Pl Polopenze, + 9 990,- 1. dítě do 15 let ZDARMA, 2. dítě do 6 let ZDARMA, ALL INCLUSIVE, EXIM TIP
Egypt, Sharm El Sheikh
Hotel je situován v oblasti Nabq Bay, asi 18 km od živého centra Naama Bay. Pláž se vstupem přes korály (doporučujeme obuv do vody) je od hotelu vzdálena asi 7 minut chůze přes ulici. Hotelu vévodí krásný bazénový komplex, který uspokojí všechny milovníky vodních radovánek.
Více ZDE

Gemini Polopenze, 8 990,- dítě do 12 let ZDARMA, EXIM TIP,
ŘECKO - Korfu, Messonghi
Prostorně řešený příjemný komplex dvou budov obklopený zahradou je situován v blízkosti centra městečka, kde máte k dispozici spoustu nákupních a zábavních možností. Písčito-oblázková pláž s bohatou nabídkou vodních sportů (za poplatek stejně jako slunečníky a lehátka) je vzdálena asi 100 m. Do hlavního města Kerkyra, které je vzdáleno asi 22 km, se pohodlně dostanete místní dopravou, jejíž zastávka je 50 m od hotelu. Hotel je vhodným místem pro ty, kteří mají rádi večerní procházky a zábavu. Vhodný je též pro rodiny se zájmem o aktivní odpočinek.
Více ZDE


Kondor Snídaně, 6 990 ,- 1. dítě do 12 let ZDARMA, EXIM TIP
Bulharsko, Slunečné Pobřeží
Jedenáctipodlažní hotel, který prošel v minulých dvou letech kompletní rekonstrukcí, nabízí v současnosti kromě výborné polohy i mnohem pohodlnější ubytování než dříve. Hosté, kteří hotel znají v jeho dřívější podobě pod jménem Šipka, budou novou úrovní nabízených služeb velmi příjemně překvapeni. Od pláže je hotel oddělen jen novou vlastní terasou s bazénem a plážovou promenádou nabízející příjemné procházky. Možnosti nákupů, občerstvení, kavárny i restaurace v blízkém okolí.
Více ZDE

 

Club Pacific All Inclusive, 12 990 ,- 1. dítě do 7 let ZDARMA, ALL INCLUSIVE, EXIM TIP
Turecko, Side
Popis zájezdu: Velice hezký, elegantní hotelový komplex leží přímo u široké písčité pláže. Ubytování je v jednopatrových vilkách ve svahu v krásné rozlehlé zahradě.
Více ZDE

 

Achilles All Inclusive, 13 990 ,- 1. dítě do 7 let ZDARMA, ALL INCLUSIVE
ŘECKO - Korfu, Benitses
Popis zájezdu: Starší hotel je situován asi 1,5 km od letoviska Benitses mezi pobřežní komunikací a mořem. Nad budovou jsou podél pobřežní komunikace 2 restaurace, asi 30 m od hotelu naleznete minimarket. Hotel obklopují zahrady, kterými sejdete k bazénu, plážovému baru a následně na soukromou pláž (vstup do moře z mola nebo z užší oblázkové pláže). Ubytování pro naše klienty je v klidnější zóně směrované k moři.
Více ZDE


Další nabídku najdete na www.eximtours.cz!

Kam se chystáte vy? Už jste po dovolené nebo teprve ve stavu plánování? Nebo čekáte na nejvhodnější nabídku?

Reklama