jKrásný den. Já koukám na ruce. Líbí se mi velké ruce s dlouhými rovnými prsty, snubním prstenem a zřetelně vystouplými žílami.

To je uplně živá voda na mou fantazii.

Uplně přesně vím, kde bych tu ruku ráda viděla a cítila. Jenže já už jsem od patnácti Jeremy Ironsem postižená, takže by na konci takové ruky musel být přirostlý právě on. 

Ostatní chlapi mají smůlu. Tedy až na jeho staršího syna... podědil pacičky po tatínkovi. :)

Otočím se ale i za ženou... pro inspiraci. Otočím se za mužem, když pěkně voní a opětuje pohled a úsměv. Otočím se za bábinkou, co se vede za ruku s dědou a i po padesáti letech se na sebe usmívají.

A jednou se otočím v hrobě, až mi kolemjdoucí krtek řekne, že chlapi už zase nosí bílé ponožky v sandálech...

Keep smiling TTT


:-)) Yes! Good! To je krásný e-mail hnedka poránu! Díky za něj! ...se tady usmívám jako dítě. Moc milé. A máš pravdu ve všech bodech. Také se otočím klidně za hezkou tváří ženy nebo pěknou vizáží. A babička s dědečkem, co se drží na ulici za ruce, jsou inspirací a úsměvem od života. Krásný den! Míša

Dnešní téma je ryze naše. Ženské a navíc je příjemné, takže nám spolu bude jistě pěkně. Kam se mužům díváte? Co je pro vás důležité hend v prvních minutách při seznámení? O tom pište dnes na redakce@zena-in.cz.

Reklama