Toaleta – pro někoho je místem jen té nejnutnější potřeby, pro jiného představuje místo pro relaxaci a odpočinek. Každopádně bychom si život bez ní dokázali jen ztěží představit.

Splachovací záchod byl vynalezen už roku 1595 v Anglii. Od té doby se toto zařízení stále zdokonalovalo až do dnešní, mnohdy nejen účelově, ale i designově, perfektní podoby.

Toaleta je ovšem také místo jako stvořené pro různé druhy mikroorganismů. Teplé a vlhké prostředí je totiž přímo ideální pro množení bakterií a plísní. Přímo v záchodové míse se zase výborně daří vodnímu kameni, především v případě vysoce zásadité vody (obsahující velké množství minerálů). Je tedy nezbytné o toto místo důkladně pečovat s použitím správných dezinfekčních prostředků. Zvýšenou pozornost je toaletě nutné věnovat obzvláště, pokud je někdo z rodiny nemocen nebo jsou v domácnosti malé děti či starší osoby.

Vaši pomocníci Domestos

Čisticí a dezinfekční prostředek Domestos je v rámci svého širokého použití v domácnosti vhodný i k čištění a dezinfekci záchodové mísy. Nalijeme ho pod okraj a necháme působit celou noc. Prostředek nás zbaví všech skupin mikroorganismů a odstraní i nečistoty a nežádoucí pachy. Naředěným roztokem pak můžeme důkladně vyčistit i záchodové prkénko, povrch a okolí mísy. Vydezinfikovat a zbavit pachů lze v roztoku Domestosu i záchodovou štětku, která je typickým místem pro množení bakterií.

Specialistou na vodní kámen, který je díky stálému průtoku vody problémem většiny záchodových mís, je Domestos WC gel. S novým dokonalejším složením zaručí spotřebitelům nepřekonatelnou kombinaci trojího účinku: svěží vůni, odstranění vodního kamene a zajištění hygienické čistoty toalety. Výrobek se aplikuje pod horní okraj záchodové mísy. Hustý gel stéká po povrchu jen velmi pomalu, a tak napomáhá dokonalejšímu odstranění nečistot.

Průběžnou dezinfekci a jemnou vůni zaručí vaší toaletě WC bloky Domestos. Tyto tuhé WC bloky vydrží o 30 % déle než závěsný WC gel. Jejich hlavní předností je kromě dlouhotrvající svěží vůně a ochrany před vodním kamenem i bělící schopnost. Důkazem o vysokém čistícím účinku je bohatá pěna. WC bloky Domestos zajistí celodenní dezinfekci a svěží vůni.

Čistý a bezpečný měsíc přeje Domestos.

Více informací naleznete ZDE .

Reklama