• Maledivy

Maledivy jedno z nejkrásnějších míst na světě vás přímo učaruje. Nemáte rádi zimu a chcete se ohřívat na překrásných pláží s bílým pískem a průzračnou vodou, nebo máte rádi aktivní odpočinek, jako je potápění, či vodní sporty?  Toto vše, a ještě mnohem víc, vám nabízejí Maledivy.

Kurumba resort se pyšní svou hrdou historií, nabízející různorodé zážitky uprostřed ohromujícího ostrova Malediv. Jen 10 minut jízdy lodí z letiště nebo Malé. Kurumba nabízí širokou škálu ubytování od bazénů Villas až po plážové bungalovy, které jsou spojeny s mnoha jídelnami v bujné tropické zahradě.
5bec1933a719fobrazek.png

Představte si ostrov přímo uprostřed Indického oceánu, s jasně bílými plážemi, kokosovými palmami, které se houpají ve větru. Paradise Island Resort & Spa je tradiční destinací pro ty, kteří hledají dobré letovisko u Malé. Dobrá poloha nedaleko Malé, nekonečný výběr aktivit, úchvatný výhled na oceán a vodní plochy.
5bec195567408obrazek.png

Reethi Faru Resort je zbrusu nový pětihvězdičkový resort, který se nachází v Raa Atoll, severně od Male ’na malém ostrově Filaidhoo s krásným korálovým útesem jen 80 m od břehu. Resort má šest restaurací a šest barů, které nabízejí výborné pokrmy mezinárodní kuchyně v útulném prostředí, kde se budete cítit jako v ráji.
5bec19799da4bobrazek.png

  • Keňa

Užijte si dovolenou v Keni, země, která je známá především národními parky jako je Masai Mara, Tsavo West, Amboseli, kde můžete pozorovat divokou africkou zvěř v jejím přirozeném prostředí. A to není vše. Do Keni můžete také vyrazit za historickými památkami, které jsou zapsané na seznamu UNESCO, jako je např. městečko Lamu ležící na stejnojmenném ostrově v Indickém oceánu nebo si jen tak lenošit na plážích.
5bec19ae3d1caobrazek.png

Neptune Village Beach Resort se může pochlubit lázněmi, vodními sporty a milým personálem. Hosté si mohou vychutnat celou řadu aktivit, jako je stolní tenis, plážový volejbal, aqua-gym, minigolf nebo tenis. K dispozici je také dětský klub a oddělený bazén pro děti.
5bec19d288f8fobrazek.png

Sandies Tropical Village nabízí 109 zahradních domků, 2 restaurace a 3 bary. Během dne se můžete připojit k animačnímu týmu a vyzkoušet si, jak jste dobří například v lukostřelbě, plážovém volejbalu nebo si užít thajské masáže.
blobid0.png

Další luxusní hotel The Sands at Chale Island klimatizované nabízí pokoje a apartmány inspirované tradiční architekturou ve svahilském stylu, vlastní koupelnou a výhledem na moře.

Další tipy najdete na těchto stránkách.

Informace o parkování na letišti naleznete zde.
 
 

Reklama