Hloupá otázka, co? Přece porodily dítě a těhotenské břicho bylo pryč.
Takže by ta otázka měla znít: Kam daly „potěhotenská" břicha?

Je zajímavé, jak se některé ženy (ty slavné zvlášť  rychle) zbaví těhotenských kil. Za pár týdnů po porodu už směle pózují fotografům s miminkem v kočárku, s miminkem v náručí nebo dokonce s miminkem v rouše Evině. Třeba Dara Rolins se v Top Star magazínu objevila se svou malou Laurou v přiléhavém tričíčku a džínách. Po břichu ani památky. 

Někdo má dokonce po porodu hezčí a štíhlejší figuru než předtím. Jako herečka Markéta Plánková, představitelka ambiciózní doktorky Magdy z  Ordinace v růžové zahradě.

Znala jsem ji před těhotenstvím (natáčely jsme spolu), holka krev a mlíko, a teď po porodu je štíhlá jako proutek. Možná až moc, když pomyslím, že televize opticky přidává kila.

Některé moje kamarádky byly před dítětem takové dětsky oplácané, a po dítěti se z nich „vylouply" krásné ženy.
Někdo má holt štěstí.
A někdo na sobě musí tvrdě makat.

Ani nevím, jestli jsem byla ten první nebo druhý případ. Možná od obojího trochu.
Nechala jsem si do porodnice přinést ty nejtěsnější džíny, co jsem měla, a dala jsem si závazek, že se do nich navleču, než mě pustí domů. Ale abych vás nemystifikovala, domů nebylo za čtyři dny nebo za týden, jak bývá obvyklé. Musela jsem si ty své předčasně narozené drobky pěkně vypiplat, a to znamenalo ještě dva měsíce pobytu na JIPce pro nedonošené děti.A co dělat mezi kojením, přebalováním a koupáním, když nesmíte vytáhnout paty z oddělení? Nejsem žádný Mirek Dušín v sukni, co ráno křepce vyskočí a dá se do cvičení. Cvičila jsem z nudy, takže jsem vlastně zabíjela dvě mouchy jednou ranou. Ale z JIPky jsem odcházela se dvěma vykrmenými houskami v náručí a v oněch těsných džínách. Až se lékařka při loučení zarazila a řekla: Když na vás tak koukám, tak se nedivím, že jste porodila předčasně." No, neznělo to jako kompliment, ale bylo mi to fuk, těšila jsem se domů.

Líbí se vám čerstvé maminky?
Jak rychle jste se dala po porodu do figury vy?
Co jste pro to musela udělat?
Šlo to samo, nebo to dalo pěknou fušku?
Nebo jste se svých těhotenských kil ještě nezbavila?

Reklama