bla-bla.jpgJustine Dbn / Foto: Profimedia

Před dvaceti lety byly zvonové kalhoty v módě a měla je ve skříni každá žena. Trend ze sedmdesátek se tehdy vrátil ve velkém. V dalších letech je pak vystřídaly upnuté džíny, mrkváče nebo volné boyfriend džíny. Teď jsou tady ale zase! Zvony jsou opět v módě, tak pokud je máte ještě někde schované ve skříni, je čas je oprášit a vyrazit v nich znovu do ulic. A pokud jste se jich už zbavily, je na čase pořídit nové. Toho jaro jsou totiž v kurzu.
 
Možná jste si na ně vytvořily averzi a doufaly jste, že je už neuvidíte. Zvonáče jsou ale zpátky a během letošního jara jsou velkým trendem. Mnoho žen se bojí, že v nich nebude vypadat dobře. Nebojte se, pokud je budete umět správně nosit, uděláte v nich velkou parádu. V kombinaci s padnoucími vršky vytvoříte nevšední trendy styling.

5eb92579ee24dzvony.jpgVictoria Beckham, Kristin Cavallari, Gigi Hadid / Foto: Profimedia

Zvony mohou působit velmi elegantně a prodlouží nohy. Volit byste k nim měly boty na alespoň malém podpatku, ovšem nepřehánějte to, aby vám z nohavic nekoukala velká část boty. Vsaďte spíše na silnější podpatek, se kterým se budete cítit pohodlněji a stabilně.
 
V módě jsou zvony ze všech možných druhů látek. Pokud se jim rozhodnete dát šanci, volte spíše kalhoty s vyšším pasem. Se šířkou nohavic to ale nepřehánějte. Kalhoty doplňte jednoduchou blůzkou, crop topem nebo třeba košilí zavázanou vepředu na uzel. Navrch můžete obléci lehčí svetřík nebo delší sako.

zvonek.jpgZara: 799 Kč / 699 Kč / 399 Kč

about.jpg

About You: 2 999 Kč / 779 Kč / 1 429 Kč

dfsd.jpg

Shein: 327 Kč / 377 Kč / 503 Kč

Reklama