Kalhotový kostým není otázkou obchodního jednání nebo přísného dress-codu v kanceláři. Nebojte se v něm vyrazit třeba i na party, do divadla nebo na ples! Stačí ten správný střih, materiál a doplňky a budete nepřehlédutelná!

Georgia May Jagger

Jen růžová to může být? No jasně! Výrazné barvy frčí, a to i ve chvílích, kdy budou venku „padat trakaře“. Pod tento typ saka nepotřebujete žádný top, stačit vám bude nějaká bezpečná, ale pěkná podprsenka. A tu růžovou barvu na vlasy si odpusťte.

Noomi Rapace

Černá je klasika a nikdy s ní nešlápnete vedle. Sako á la frak navíc působí velmi luxusně a společensky. Ideálně k takovému kostýmku nazujte černé lodičky do špičky (ne boty na platformě jako má Noomi) a na vysokém tenkém podpatku, namalujte si červené rty a vykouzlete jednoduchý účes.

Olivia Palermo

Tato módní ikona ví, po čem sáhnout a vždy zabodovat. Červená sluší, pánský střih vypadá na štíhlé postavě perfektně, pallazzo kalhoty umí vykouzlit nekonečně dlouhé kalhoty a kontrast s černou je nadčasový a funguje vždy.

Gabriella Wilde

Pokud podobně jako Gabriella rády vyčníváte z davu, nechejte sako doma a k pallazoo kalhotám obléknětě zajímavě řešený top. Frčí odhalená ramena, uzlíky, řasení, crop topy nebo třeba pěří a třásně.

Reklama