Kdyby čtenářka Mara_k tušila, co se jí ten den přihodí, asi by si své kalhotky víc rozmyslela. Ale konec dobrý, všechno dobré - chlapi prostě na nějakou tu díru nehledí. Nebo možná naopak hledí?


Kalhotky s dírou a nový milenec

Na dnešní téma jsem se vyloženě těšila. Vzpomněla jsem si totiž na dávnou, úsměvnou historku.

Ten den jsem měla hektické ráno. Snažila jsem se vyhrabat nějaké pěkné kalhotky, ale ouha, všechny byly buď v koši na špinavé prádlo, nebo ještě mokré na sušáku. Našla jsem naštěstí jedny, ale byly dost oprané a ještě měly díru. Nechápu, že jsem je nevyhodila a že je ještě skladuju. Raději nějaké než jít naostro.

Odpoledne jsem navštívila kamarádku, kecaly jsme, probíraly jsme všechno možné. Také přišla řeč ne neduhy a mě, tenkrát trápily křečové žíly. Bylo léto a mě dost bolely. I když mi bylo 25. Pak hovor přešel jinam. Asi za hodinu se u mé kamarádky zaslavil její kamarád. Udělala mu kafe a najednou povídá: „Soňo, tady Tomáš je doktor, on se ti na ty žíly podívá." Ten hned přitakal a řekl mi, ať si sundám kalhoty. Krve by se ve mně nedořezalo. Ježiši, já se mám svlíkat???? A všichni uvidí ty díratý kalhotky! Dělala jsem ofuky, že je to dobrý, že už mě to tak nebolí, ale Tomáš zavelel: „Lepší, když se na to kouknu rovnou, než abys seděla dvě hodiny v čekárně."

Dovedete si asi představit, jak mi bylo. Naštěstí ta moje kamarádka zrovna něco řešila s dítětem, takže tu hrůzu neviděla. Strašně jsem se styděla. Nebyla jsem schopná říct - Tak dneska svlíkat nemůžu, mám hrozný kalhotky.

Ještě jak jsem díru maskovala podivnými pohyby těla, aby nebyla vidět, bylo to ještě horší. Určitě jí viděl. Propadala jsem se hambou. Tomáš skouknul nohu a řekl, ať se stavím za ním na oddělení, že mi musí napsat nějaký lék.

Abych to zkrátila - další den mi dal recept a pozval mě na kafe. Z kafe se vyklubal večer s vínem a následně asi půlroční milenecký vztah. Když se dneska potkáme, vždycky se smějeme při vzpomínce na kalhotky s dírou. Měl časem víc přítelkyň a dneska je ženatý. Ale na mé kalhotky a nevšední seznámení nikdy nezapomněl. Naštěstí věděl, že nejsem žádná špidíra a že to byl prostě den Blbec.

Taky jsem si při každém setkání s ním dala záležet, abych měla na sobě nějaký luxusní kousek.

Mara_k

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama