Pro pobavení nám ji napsala naše čtenářka s nickem Bohuša, která se také ráda směje, navzdory uspěchané době a starostem. Ale kalhotková příhoda, kterou přidává, je fakt super. Zaručuji vám, že se zasmějete

Milá redakce, posílám jeden úsměv a připojuji se krátce k tématu. Nedávno jsem četla citát :“Úsměv nás nestojí nic, ale dokáže zázraky...“ a je pravdivý. Dnešní doba je uspěchaná, a lidé se příliš mračí. Já jsem spíše tip, který se usmívá, ale v poslední době jsem si v práci všimla, že i ten úsměv lidem vadí. Asi si myslí, že nemám starosti, že můj život je pohodový...?!?!

Což samozřejmě není pravda...mám tři malé děti, takže starostí je hodně, ale samozřejmě i radostí, a stačí si vzpomenout na nějakou maličkost, třeba hvězdičku co mě včera vystřihl můj pětiletý syn, a hned je úsměv na tváři. A co třeba pohled na sluníčko? To vykouzlí úsměv zaručeně!!!

A tak si říkám, raději se budu usmívat, ať si lidé říkají co chtějí, normální to pochopí a usmějí se taky, a ti závistlivci ať mě vlezou třeba na záda...a nech se mračí dál,j e to jejich volba, jejich život, jejich rozhodnutí.

A zrovna minulý týden nejen mě, ale i celou naši rodinu rozesmála šestiletá dcera. Možná je trapné psát, ale já musím...!

Šla jsem dávat prádlo do pračky a v prádelním koši našla její „připrdlé kalhotky“(asi si špatně vytřela prdelku)...v té chvíli jsem se zrovna mračila a byla jsem naštvaná, běžím za ní  a říkám: „Co toto znamená???!“ Dcera na mě:

To není moje! A já na ní: „A čí to teda jsou kalhotky, tátovy,či co???“ a ona s nadhledem říká: „JO KALHOTKY JSOU MOJE, ALE TO HOVNO NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ...!“““   A já v té chvíli nevěděla, jestli se smát nebo brečet? Zvítězil smích a to nejen na mé tváři...bavila se tím celá rodina. A já si říkám, když nejde o život jde o....! 

A že je smích koření života, tak to teda jooooooooooooo...!!! A ten nejzatracenější den života je ten,kdy jsme se nezasmáli!!! 

Takže krásný den s úsměvem na rtech posílá Bohuša

Milá Bohušo, díky za to, že jste se odhodlala tuto příhodu zvěřejnit. Je moc roztomilá

Text nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

 

Reklama