Legrační jméno, co říkáte? Ovšem nenechte se mýlit, jedná se nejen o nádherný kousek, ale i významný z hlediska magie a okem neviditelné pomoci.

Tento kakoxenit je podle Tajemné Hékaté kamenem nanebevstoupení, a to už něco znamená! Podle těchto esoterických stránek zvyšuje duchovní uvědomění. Lidé pracující v magické sféře jej velmi často používají při meditacích a regresních terapiích, o které je čím dál větší zájem.

Kakoxenit podle jejich učení aktivuje 6. a 7. čakru, též posiluje intuici. Jeho vyzařování má moc zvyšovat účinky rituálů, především těch úplňkových. Je doporučen při překonávání všemožných obav a také usnadňuje vidět věci v pozitivním světle.

Naleziště tohoto neobvyklého nerostu jsou zaznamenány pouze ve Švédsku či ve Spojených státech. Zmíněný drahokam podporuje osobní růst a svým působením pomáhá při čištění negativních energií. Hékaté dále radí pracovat s kakoxenitem, pokud potřebujete pohnout se stagnací, tento výjimečný nerost pracuje při uvádění věcí do pohybu a při hledání správné cesty. Toho, kdo si jej vybere, bude chránit, harmonizovat a navádět při odhalování psychosomatických příčin onemocnění.
604f2f03dee81obrazek.png
Foto: Shutterstock

V kombinaci s křišťálem kakoxenit přitahuje štěstí, s ametystem aktivuje třetí oko a korunní čakru, se sagenitem navrací důvěru a s citrínem navrací chuť do života.
I podle dalších esoterických pramenů je kakoxenit vzácný a ceněný minerál, považovaný dokonce za superpozitivní.  Je velmi vhodný, pokud potřebujeme pracovat s našimi vlastními temnými stránkami, které máme všichni bez rozdílu. Mezi jeho vynikající magické vlastnosti patří pomoc při přijetí těchto stínů jako své plnohodnotné součásti.

604f2f4d4f3fdobrazek.png
Foto: Shutterstock

Na stránkách šperkové kameny.cz se o něm doslova píše: Tento kámen vás dokáže nasměrovat k jádru problému, dodá sílu i odvahu a také silnou morální podporu poprat se sám se sebou a přijmout pravdu, ať je jakákoliv. Cesta je to trnitá, ale v tomto případě budete mít jistotu, že jste na té správné…

Schválně, pokud vás toto psaní oslovilo, prohlédněte si kakoxenit a zkuste se nad ním zamyslet, jestli vás přitahuje. A jestli nabydete dojmu, že ano, dejte mu šanci, být na té správné cestě přece za nějakou tu korunu přece stojí. 

Přečtěte si také: 

eu3.jpg

Reklama