Nezávislá porota složená z odborníků vědeckých a výzkumných pracovišť, zástupců potravinářského průmyslu a dalších významných institucí hodnotila inovativnost výrobku, výživovou hodnotu, senzorické vlastnosti a celkový dojem. Tímto oceněním potvrdila, že receptura, benefity a výrobek jako takový jsou výjimečné na trhu. 

Kakaové mléko GRANKO obsahuje 96 % mléka a pouhé 2 % přidaného cukru, což je méně cukru než kakaové mléčné nápoje jiných značek na českém i slovenském trhu. Navíc je obohaceno o 7 vitamínů a minerálů, které dnes dětem nejvíce chybějí – vitamín D, B1, C, A6, železo, zinek a hořčík. Neobsahuje žádná barviva, umělá aromata, zahušťovadla, ani sirup.

I s minimem cukru vás překvapí lahodnou lehkou čokoládovou chutí.

Receptura je koncipována tak, aby podtrhovala to dobré z mléka, které samo o sobě přispívá k ochraně imunitního systému a je nejlepší zdroj vápníku.
Je ošetřeno UHT a díky tomu garantuje, že je bezpečné. V porovnání s čerstvým mlékem se u trvanlivého obsahy proteinů, vitamínů a minerálů téměř neliší, a navíc u něj nehrozí riziko obsahu choroboplodných zárodků. Proto si ho bez obav můžete vzít do batohu kamkoli – do školy, na tréning i na výlet.

Pokud jste ho ještě neochutnali, neváhejte! Budete nadšeni. V Čechách ho najdete v řetězcích Billa, Penny, Kaufland a obchodech tradičního trhu. Na Slovensku téměř u všech obchodníků kromě Lidlu.

Nenechte puntíkaté kakao smutně stát na regále a vezměte ho s sebou, až budete nakupovat nezbytnosti do školy J Návrat do školních lavic bude hned veselejší.

Reklama